• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 5’e Getirilen Yeni Mod ile Ürünleri, BİM ve PTT Araçlarıyla Taşıyın!

GTA 5’e Getirilen Yeni Mod ile Ürünleri, BİM ve PTT Araçlarıyla Taşıyın!

8
2
1
0
0
Her gün yeni bir modun eklendiği GTA 5’e bu sefer hepimizin yakından tanıdığı markalar eklendi.
Genelde hep yabancı mod yapımcılarının GTA 5 için geliştirdiği modlardan bahsettik. ‘Çok güzel yapmış adamlar’, ‘helal olsun’ dediğimiz modlar arasında artık hepimizin yakından tanıdığı bazı Türk markalar da olacak.

Türk mod yapımcılarının geliştirdiği mod sayesinde GTA 5'teki minibüslerle BİM, PTT, Uno Ekmek gibi markalara ait ürünlerin taşınması yapılabilecek. Oyunda genellikle Mule adındaki araçla yük taşınıyor fakat taşınan bu yükler ya isimsiz oluyor ya da bilmediğimiz yabancı markalardan oluşuyor. O yüzden getirilen bu mod, en azından oyunda tanıdık markaları görmemizi sağlayacak.

Modu oyuna yükleyebilmeniz için her zamanki gibi bazı işlemleri yapmanız gerekiyor. Öncelikle şuradaki link üzerinden OPEN IV yükleyin. Sonrasında da GTA 5 için geliştirilen modu indirin. Dosyalar indirildikten sonra OPEN IV programını açın ve “Edit Mode” ayarını açık hale getirin. Sonrasında “update/x64/dlcpacks/patchday3ng/dlc.rpf/x64/levels/gta5/vehicles.rpf” dizinine gidin ve indirdiğiniz mod dosyalarını buraya kopyalayın. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra mod, oyun için hazır duruma gelmiş olacak.

Kaynak: Leadergamer
8
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
2
1
0
0