GTA 5'e Kara Şimşek Modu Geldi

1
0
0
0
0
GTA 5'e Kara Şimşek Modu Geldi
80’li yılların efsane dizilerinden kara şimşek te kullanılan süper otomobil K.I.T.T,  GTA 5’in efsane modları arasına yerini aldı.
GTA takipçilerinin bildiği üzere, oyunun son serisine birbirinden ilginç modlar gelmiş ve bu modlar sayesinde zaten mükemmel olan oyunun havasına ayrı bir hava katılmıştı. Sular altında kalan şehir gibi ilginç modları bulunan GTA 5’e şimdi de eski zamanlardan bir misafir katılıyor. 

Zamanın efsane dizilerinden Kara Şimşek dizisindeki K.I.T.T isimli Trans Am marka süper otomobilin yer aldığı mod, oynayanlara nostalji kapılarını aralıyor. Dizinin takipçilerinin gayet iyi bileceği üzere, otomobilin yapabildikleri dönemin şartlarına göre akıl almaz olarak karşılanıyordu. Sahibiyle konuşan, sürücüsüz hareket edebilen ve suda gidebilen macera düşkünü otomobilin yetenekleri bu moda tamamen uyarlanmış durumda.
 

GTA serisine gözü kapalı bağlı olan oyuncuların bazıları oyuna getirilen modlardan nefret ettiği biliniyor ancak bu modun yarattığı nostalji dolayısıyla modun ayrı tutulacağına eminim. Yukarıdaki videodan moda ait tanıtım videosuna göz atabilirsiniz. Buraya tıklayarak modu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0