GTA 5'e Yeni DLC Geliyor

0
0
0
0
0
GTA 5'e Yeni DLC Geliyor
Rockstar Games'in başarılı oyunu GTA 5'e ve ardından gelen GTA Online'a ek özellikler barındıracak DLC paketlerinin çıkacağını biliyorduk; ancak bu DLC paketlerinin tam olarak ne zaman çıkacağı ve neler içereceği ile ilgili hiç bir bilgi bulunmuyordu.
Rockstar Games'in başarılı oyunu GTA 5'e DLC paketlerinin çıkacağını biliyorduk ancak bu DLC paketlerinin tam olarak ne zaman çıkacağı ile ilgili hiç bir bilgi bulunmuyordu ve işin aslında halende bulunmuyor. Ancak kısa bir süre önce gelen GTA Online 1.1 güncellemesi ile birlikte gelen kodları inceleyen bazı oyuncular oyuna ilerleyen zamanlarda eklenecek sistemler ve eşyalar ile ilgili bilgi edinmeyi başarmış.

Pek çok firma, ilerleyen zamanlarda ekleyeceği özellikleri oyunun diskine direkt olarak ekliyor ancak bu özellikleri gizli hale getiriyor. Daha sonrasında yaptıkları yamalar ile bu özellikleri aktif ediyor. Bunun en önemli artısı oyuncuların DLC paketlerini indirmek için ekstra zaman harcamasını engellemek.

GTA 5'in 1.1 güncellemesinde yer alan kodlarda da ortaya çıkan iki detay bulunuyor. Bunlardan ilki "yazıcı" adlı bir eşya. Bu eşyayı kullandığınız taktirde GTA Online'da gerçekleşen soygunlar hakkında bilgiler elde edebiliyoruz. Oyuna ilerleyen zamanlarda eklenecek diğer bir özellike ise "Tournament Qualifications Play List" bu sistem sayesinde kendi aralarında turnuva yapan diğer oyuncuları izleme imkanına sahip oluyorsunuz. Son olarak şunu da eklemekte fayda var ki GTA 5 için sadece Online tabanlı DLC'lerin dışında ilerleyen zamanlarda hikaye tabanlı DLC'lerin de çıkacağı duyurulmuştu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0