Gerçek Hayatta GTA 5 Nasıl Görünür?

2
0
0
0
0
GTA 5 oyununun kendisinden çok, yapılan hareketler veya uyarlamaların dikkat çektiği son dönemlerde ortaya ilginç çalışmalar çıkıyor. Paraşütle zepline konup patlatmak, uzaylı aramak, kendi köpeğini el bombasıyla öldürmek gibi hareketlerin yapıldığı oyun yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyor.
GTA 5 oyununun kendisinden çok, yapılan hareketler veya uyarlamaların dikkat çektiği son dönemlerde ortaya ilginç çalışmalar çıkıyor. Paraşütle zepline konup patlatmak, uzaylı aramak, kendi köpeğini el bombasıyla öldürmek gibi hareketlerin yapıldığı oyun yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyor.

Los Angeles’ta yaşayan ve oyunda geçen mekanların gerçek halini görüntülemeye yemin etmiş bir vatandaş, elinde fotoğraf makinesiyle bu mekanları teker teker bulmuş. Çektiği fotoğrafları oyundaki kareler ile yan yana getiren vatandaş ortaya güzel bir galeri çıkarmış. Santa Monica iskelesi ve dönme dolap gibi gerçek hayatta ve oyunda göz önünde olan pek çok yerin fotoğrafını çeken isimsiz vatandaş çektiği fotoğrafları paylaşmayı da unutmamış. 2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0