• Anasayfa
  • Oyun
  • Heists DLC'si GTA 5 Online Dünyasına Giriş Yaptı

Heists DLC'si GTA 5 Online Dünyasına Giriş Yaptı

1
0
0
0
0
Rockstar, uzun süredir takipçilerinin merakla beklediği Heists DLC’sini GTA Online platformuna çıkardı. GTA Online fanlarının yakın takibinde olan DLC, işbirliğine dayalı olarak 4 farklı oyuncudan oluşuyor. İşi gücü serserilik olan takım arkadaşlarınızı da ayartarak tamamlayacağınız görevler, Los Santos civarında gider yapmanıza olanak sağlıyor.
Rockstar, uzun süredir takipçilerinin merakla beklediği Heists DLC’sini GTA Online platformuna çıkardı. GTA Online fanlarının yakın takibinde olan DLC, işbirliğine dayalı olarak 4 farklı oyuncudan oluşuyor. İşi gücü serserilik olan takım arkadaşlarınızı da ayartarak tamamlayacağınız görevler, Los Santos civarında gider yapmanıza olanak sağlıyor.

Daha önceleri duyurulan GTA V Heists DLC’si, online platforma çıkmasıyla birlikte tüm dikkatleri üzerine topladı. Bu zamana kadar GTA 5 oynayıp da ‘’Heists nedir kardeş?’’ diyenler için kısaca anlatalım. Heists DLC’si (eski adıyla ek paket,görev) 6 farklı soygun ve yeni araçlarla GTA 5 dünyasına giriş yapmıştı. Heists’lerin çılgın planları son seviyede bulunan apartman dairelerinde yürütülüyordu. Social Clup’a eklenen Heists kategorisiyle birlikte oyuncular soygun kayıtlarını (kendi elinle delil yaratmak) burada tutabiliyordu. Heists DLC’si hakkında söylenecek daha çok şey var ancak çok fazla ayrıntı can bazen can sıkabiliyor. Genel olarak Heists DLC, GTA 5 Online dünyasına geldi ve herkes rahat bir nefes aldı. Bu arada fanlarının paylaştığı resimlere göre DLC’nin indirme boyutu 4.8 GB olarak belirlenmiş.    

Kaynak: ferra.ru  
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0