• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 5’in PC Sürümü Torrent’e Düştü

GTA 5’in PC Sürümü Torrent’e Düştü

0
0
0
0
0
Aylardır ertelenen ve sonunda 14 Nisan’dan itibaren resmi olarak çıkacak olan GTA 5’in PC sürümü, şimdiden torrent sitelerine düştü. Steam’de ön indirime sunulan oyun, Kickass ve Skidrow gibi torrent sitelerinde paylaşılmaya başlandı.

Aylardır ertelenen ve sonunda 14 Nisan’dan itibaren resmi olarak çıkacak olan GTA 5’in PC sürümü, şimdiden torrent sitelerine düştü. Steam’de ön indirime sunulan oyun, Kickass ve Skidrow gibi torrent sitelerinde paylaşılmaya başlandı.

Kickass'te toplam 63 parttan paylaşıma sunulan oyunun normalde kapladığı alan 59 GB iken torrent sitesinde 62 GB olarak görülüyor. Ayrıca ‘crack’leri için de oyunu yükleyen kişi tarafından ‘yakında’ ifadesi kullanılmış. 

Rockstar Games, daha önce oyunun korsan olarak indirilmesinin mümkün olmayacağını açıklamıştı. Fakat Kickass dahil birçok torrent sitesinde oyun şu an indirilebiliyor durumda. Tabii oyunun indirilebiliyor olması, açılacağı anlamına gelmiyor. Öncelikle oyunun güvenliğinin aşılıp crack’inin oluşturulması gerekiyor. Biz de ilerleyen günlerde neler yaşanacağını şimdiden merakla bekliyoruz.

Aşağıda oyunun indirilebilir olduğunu gösteren bazı görselleri göreceksiniz.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0