GTA 5’in PC Sürümü Yine Ertelendi!

1
1
0
0
0
​Hatırlayacağınız üzere GTA 5’in yapımcısı RockStar Games, PC sürümü daha önce erteleyerek 24 Mart’ta çıkacağını belirtmişti. Fakat yeni yapılan açıklamada, GTA 5’in PC sürümünün yine ertelendiği duyuruldu.

Hatırlayacağınız üzere GTA 5’in yapımcısı RockStar Games, PC sürümü daha önce erteleyerek 24 Mart’ta çıkacağını belirtmişti. Fakat yeni yapılan açıklamada, GTA 5’in PC sürümünün yine ertelendiği duyuruldu.

Yapılan açıklamada GTA 5’in PC sürümünün çıkış tarihinin 14 Nisan’a ertelendiği, bu gecikme sebebiyle ön siparişle oyunu satan alan oyunculara 200 bin dolarlık bir oyun içi para ödeneceği belirtildi. 

Ertelenmenin sebebini de açıklayan RockStar Games, oyunun geniş bir donanım yelpazesini desteklenmesi, en optimize edilmiş grafik ve teknik açıdan gelişmiş bir seviyeye gelmesini sağlamak amacıyla çalışmalarının devam etmesi olarak gösterdi. PC oyuncuları için bir dizi özellikler üzerinde çalıştığını açıklayan şirket, ultra yüksek çözünürlük desteği ve özgün videoları düzenleme için çalışmalar yapıldığını belirtti.

Oyunun konsol sürümüne sahip olan kişilerin ise 10 Mart tarihinden itibaren Heist görevlerini oynamaya başlayabilecekleri belirtildi. PC sürümüne sahip olan kullanıcılar ise oyunun piyasaya çıkmasıyla birlikte Heist görevine başlayabilecekler. 

RockStar Games, aşağıdaki Heist göreviyle ilgili görselleri paylaşarak kullanıcıların şimdiden kontrol etmesini istedi.Kaynak: RockStar Games

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0