• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 5'in PC Versiyonuna Özel "Rockstar Editor" Duyuruldu

GTA 5'in PC Versiyonuna Özel "Rockstar Editor" Duyuruldu

0
0
0
0
0
GTA 5'in PC'ye çıkmasına saatler kala Rockstar Games PC oyuncularına bir kıyak olarak da Rockstar Editor programını duyurarak yaptı.
Yıllar süren GTA 5 bekleyişinin son bulmasına artık saatler kaldı. Bu oyunu satın alan birçok PC oyuncusunun bilgisayarının başında tetikte beklediğini bile söyleyebiliriz. 

İlk bitiren olmak için ya da sırf keyfini sürebilmek için işini okulunu ekecekleri gün olacak 14 Nisan'a saatler kala oyun yapımcısı Rockstar Games bu gecikme için bir de özel bir program yayınlarak GTA V oyuncularına bir kıyak geçti.Tahmin ettiğiniz gibi GTA V çıkar çıkmaz birçok video portalı GTA V PC videoları ile dolup taşacak. İşte bunun bilincinde olan RG, Rockstar Editor ile PC oyuncularına kolaylık sağlıyor.

Rockstar Editor hem GTA V hem de GTA: Online oynarken video çekmemize olanak tanıyarak bu videoları da editör üzerinden istediğimiz gibi değiştirmemize, düzenlememize ve YouTube ya da Rockstar Social Club üzerinden paylaşmamıza olanak sağlıyor. Ayrıca Director Mode yani Yönetmen Modu adında bir detayı da olan Rockstar Editor'de GTA V ile bildiğiniz film çekmeye olanak tanıyacak. Nasıl mı?

GTA V’teki karakterleri, hatta yayaları, istersek de çeşit çeşit hayvanları istediğimiz şekilde yönetmeye ve kafanıza göre ilginç fimler çekebilmenize olanak tanıyor. Yani kısa süre içerisinde YouTube'da ve RSC üzerinde birbirinden eğlenceli ve ilginç videolar göreceğiz.Ayrıca Rockstar Editor'de çektiğimiz videoları kesme, birbirinden farklı efektler ekleme, filtreleme, ses düzenleme, karakterlere ilginç özellikler ekleme gibi detayları da bulunuyor. (Yumruk atınca ya da arabalar çarpışında anında patlama gibi) Ayrıca çektiğiniz sahneye birçok farklı kamera açısından da düzenleyebileceksiniz. (Ne klipler ne klipler çıkar)İşte bu Rockstar Editor'ün ne gibi özellikleri olduğunu anlatan İngiliççe bir video ile işi daha iyi kavrayabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0