• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 5'in En Başarılı Kısa Filmlerinden Biri ''Manhunt'' Oldu

GTA 5'in En Başarılı Kısa Filmlerinden Biri ''Manhunt'' Oldu

0
0
0
0
0
GTA 5'in En Başarılı Kısa Filmlerinden Biri ''Manhunt'' Oldu
Birçoğunuzun bildiği gibi GTA 5’in içerisinde video editör adında bir özellik var. Oyuncular, çoktan bu özelliği kullanarak kendi kısa filmlerini yaratmaya başladı bile.
Grand Theft Auto serisi oyun dünyasına adım attığı ilk günden bu yana büyük bir ilgi görerek emeğinin karşılığını almayı başardı. İlk oyundan sonra hızını alamayan Rockstar firması, oyunun diğer serilerini de durmadan piyasaya çıkarak bu yoğun talep karşısında sessiz kalmadı. 

Gelinen son noktada ise oyun gerçek hayatla kıyaslanır hale gelerek büyük bir kitleyi peşinden sürüklüyor. Serinin son oyunu olan GTA 5 çıktığı ilk günden bu yana oyun içerisinde yapılan hareketlerle, çekilen selfielerle veya oyun içerisindeki küçük sürprizlerle piyasadaki zaten sağlam olan yerini daha da sağlamlaştırdı. 

Birçoğunuzun bildiği üzere harita editörünü kullanarak oyundaki bazı sahneleri alabiliyorsunuz ve bu sahneleri kullanarak kendi kısa filminizi oluşturabiliyorsunuz. Ülkemizde çeşitli sebeplerden dolayı alınamayan oyunda, yabancı kullanıcılar çoktan kendi kısa filmlerini oluşturmaya başladılar bile. Bu alanda sanatını ortaya koyan AbsolutePab isimli YouTube kullanıcısı ortaya Manhunt isimli bir kısa film çıkarmış ve diğer oyuncuların beğenisine sunmuş. Aşağıdaki videoda değişik kamera açıları kullanılarak yapılmış el emeği göz nuru kısa filmi izleyebiliriniz. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0