• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 5 Online'da Yer Alan Soygun Animasyonları Sızdırıldı

GTA 5 Online'da Yer Alan Soygun Animasyonları Sızdırıldı

2
0
0
0
0
GTA 5 Online'da Yer Alan Soygun Animasyonları Sızdırıldı
GTA 5 Online'a gelmesi merakla beklenen online soygunların animasyonları sızdırıldı.
2013 yılında aldığı ödüller ile rekor üstüne rekor kıran GTA 5'in Online moduna ek soygun paketinin eklenmesi uzunca bir süredir merakle bekleniyordu. Her ne kadar bu bekleyiş devam ediyor olsa da bir Youtube kullanıcısı GTA 5'in sistem dosyaları üzerinde yer alan yeni animasyon dosyalarını fark etmiş.

Bu animasyon dosyalarını inceleyen Youtube kullanıcısı bu animasyonların şuan oyunda olmadığını ve yakın zamanda çıkacak olan yeni soygun bölümlerine ait olduğunu fark etmiş.

 

Genel olarak bu oyuna çıkacak olan eklenti paketlerinin içeriklerinin bir kısımı oyuna daha erkenden ekleniyor. Bu sayede gelecek olan güncelleme paketinin boyutu daha aza indirgenmiş oluyor. Muhtemelen Rockstar Games firması oyuna daha ilk etapta çıkan bir güncelleme ile bu animasyonları oyuna ekledi. Bu sayede GTA 5'e gelecek olan eklenti paketinin boyutu daha aza indirgenmiş oldu.

Şuan için halen eklenti paketinin net çıkış tarihi belli olmasa da çıkış tarihinin çokta uzakta olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Muhtemelen bu eklenti paket GTA 5'in PC ve yeni nesil oyun konsollarına çıkmasından sonra piyasaya sürülecektir. Bu sayede gem eski nesil hemde yeni nesile eklenti paketi aynı anda çıkabilir.
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0