GTA 5 Online'dan Rekor Gelir

2
0
0
0
0
GTA 5 Online'dan Rekor Gelir
2013'ün en iyi oyunu seçilen GTA 5 başarılarına bir yenisi daha ekledi. GTA 5'in PC veya yeni nesil oyun konsollarına çıkıp çıkmayacağı ile ilgili söylentiler süredursun GTA 5 şu anda Xbox 360 ve Playstation 3 üzerinden oldukça yüksek miktarda gelir elde ediyor.
2013'ün en iyi oyunu seçilen GTA 5 başarılarına bir yenisi daha ekledi. GTA 5'in PC veya yeni nesil oyun konsollarına çıkıp çıkmayacağı ile ilgili söylentiler süredursun GTA 5 şu anda Xbox 360 ve Playstation 3 üzerinden oldukça yüksek miktarda gelir elde ediyor. Bildiğiniz üzere GTA 5 ilk piyasaya çıktığı dönem içerisinde yalnızca Single Player olarak oynanabiliyordu. Ekim ayı içerisinde piyasaya çıkan ücretsiz bir eklenti paketi ile birlikte GTA Online hayatımıza girdi. Los Santos hali hazırda Single Player'da oyuncuları büyülemişken bir de bu şehir içerisinde diğer oyuncularla birlitkte takılmak gerçekten heyecan vericiydi.

Ancak GTA Online'ın başını sorunlar bırakmıyordu; piyasaya çıkış yaptığı dönem içerisinde rastgele karakterin oyundan silinmesi ile ilgili sorunlar yaşayan Rockstar Games firması bu sorunu kısa bir süre içerisinde çözmüştü ve herkesten özür dilemek için GTA Online'a kayıt olmuş tüm oyunculara hayli yüksek bir miktar oyun içi para vermişti. GTA 5 Online bu sorunu aşmış olsa da daha sonrasında hackerlar ile başı belaya girmeye başladı. Hackerlar buldukları açık sayesinde rastgele seçtikleri insanlara para gönderiyorlardı. Rockstar Games firması hack ile elde edilen paralara sahip tüm oyuncuları oyundan uzaklaştırmıştı ancak üst üste yaşanan bu sorunlar oyuncuların canını sıkmıştı. Ancak her şeye rağmen Rockstar Games firması GTA Online'ın oyun içi satışlarından yaklaşık olarak 65 milyon Dolar civarında kar elde etmiş durumda. Firma bu parayı yalnızca GTA Online'ın oyun içi para satın alma sisteminden kazanmış.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0