• Anasayfa
  • Oyun
  • Hızlı ve Öfkeli 7'deki Paul'a Veda Sahnesini GTA 5'e Uyarladılar

Hızlı ve Öfkeli 7'deki Paul'a Veda Sahnesini GTA 5'e Uyarladılar

1
0
0
0
0
Hızlı ve Öfkeli 7 çekimleri sırasında trafik kazası sonucunda hayata gözlerini yuman Paul Walker için film sonunda herkesi duygulandıran bir sahne bulunmaktaydı. Bir YouTube kanalı ise Rockstar Editor ile bu sahneyi GTA 5'te canlandırarak güzel bir iş çıkarmış.
Devrin yarış konusundaki tartışmasız en iyi serisi olan Hızlı ve Öfkeli, 2001 yılında bizlerin karşısına çıkmış, 14 Nisan'da ise bizlerin karşısına 7. sefer çıkmıştı. Ama bu film tüm diğer 6 filmden daha değerli ve daha önemli yapan bambaşka unsuru barındırmaktaydı.

30 Kasım 2013'te bu filmin çekildiği dönemde geçirdiği trafik kazası sonucunda hayata gözlerini yuman ünlü aktör Paul Walker'a adanması, filmde kalan sahnerin CGI teknolojisi kullanılarak çekilmesi ile farklı bir önem kazanmıştı.Filmin sonuna eklenen "For Paul Tribute" sahnesi ile Vin Diesel'in Paul'a göz yaşartıcı etkili vedası hem Paul'a güzel bir veda hem de diğer bir yandan bu olayın etkisiyle de box office'ten çok iyi bir gelire neden olmuştu. 190 Milyon Dolar bütçelik film bir anda 1.350 Milyar Dolar bir hasılat elde etti.

8. filminde ise Kurt Russell'ın peşinden New York'a gideceği düşünülen ekipte Brian O'Conner'ın nasıl bir yerde tutulacağı ise şimdiden merak konusu.

Film üzerinden şöyle bir kısaca geçtikten sonra sizleri GTA 5 Wise Guy tarafından GTA 5' Rockstar Editor ile yapılan Wiz Khalifa - See You Again şarkısı eşliğinde filmin en meşhur sahnesinin GTA 5 versiyonuna aktarıyorum;
 

Ayrıca GTA 5 Video Editör Kullanılarak Yapılan En İyi Kısa Filmler adlı haberimize de buradan ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0