• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA V PC Çıkışı Resmi Olarak Onaylandı

GTA 5 PC Çıkışı Sonunda Onaylandı

1
0
0
0
0
GTA 5 PC Çıkışı Sonunda Onaylandı
GTA 5'in büyük başarısından sonra oyuncular özellikle GTA 5'in bilgisayar sürümünü dört gözle bekler oldu. Ancak oyunun yapımcı firması olan Take Two ve Rockstar Games'ten konu ile ilgili hiçbir açıklama gelmedi. Her ne kadar oyun satan pek çok büyük internet sitesi GTA 5'in bilgisayar versiyonunu listelemeye başladıysa veya çeşitli söylentiler ortaya atıldıysa da bunların hiçbiri şehir efsanesinden öteye gidememişti. 
GTA 5'in büyük başarısından sonra oyuncular özellikle GTA 5'in bilgisayar sürümünü dört gözle bekler oldu. Ancak oyunun yapımcı firması olan Take Two ve Rockstar Games'ten konu ile ilgili hiçbir açıklama gelmedi. Her ne kadar oyun satan pek çok büyük internet sitesi GTA 5'in bilgisayar versiyonunu listelemeye başladıysa veya çeşitli söylentiler ortaya atıldıysa da bunların hiçbiri şehir efsanesinden öteye gidememişti. Ta ki şuana kadar. GTA 5'in yapımcısı olan Take Two'nun CEO'su Strauss Zelnick geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

MCV'ye konuşan Strauss Zelnick "Müşterilerimizin olduğu her platforma GTA 5'i çıkaracağız" diyerek oyunun Playstation 3 ve Xbox 360 dışında ki platformlara da kesin olarak çıkacağını adeta onayladı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günler içerisinde Take Two'nun önde gelen isimlerinden biri olan Karl Slatoff "Şu an için paylaşabileceğimiz herhangi bir bilgi yok" şeklinde bir açıklama yapmıştı. Bundan kısa bir süre sonra Strauss Zelnick'in adeta GTA 5'in diğer platformlara da çıkışını onaylaması gerçekten dikkat çekici. Ayrıca Strauss Zelnick açıklaması sırasında bir donanım firması olmadıklarını ve amaçlarının donanım sattırmak olmadığının da altını çizmesi dikkat çekti. 

GTA 5'in sadece Playstation 3 ve Xbox 360 konsollarına çıkma ihtimalinin gerçekten düşük olduğunu ve ilerleyen zamanlarda GTA 5'in PC, Xbox One ve Playstation 4 versiyonlarının çıkacağını düşünenler yanılmadı. GTA 4 de diğer platformlara sonradan çıkmıştı.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0