GTA V PC Ön Siparişe Çıkıyor Mu?

1
1
0
0
0
GTA V PC Ön Siparişe Çıkıyor Mu?
Rockstar Games'in efsanevi oyun serisi GTA V'in oyun konsollarından bilgisayara geçişiyle ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Birkaç ay önce Amazon'da GTA V PC için ön sipariş almaya başlaması ve ardından da ön siparişi kaldırmasının ardından şimdi de İsveç'teki bir teknoloji mağazası GTA V'in PC versiyonunu internet sitesinde listelemeye başladı.
Rockstar Games'in efsanevi oyun serisi GTA V'in oyun konsollarından bilgisayara geçişiyle ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Birkaç ay önce Amazon'da GTA V PC için ön sipariş almaya başlaması ve ardından da ön siparişi kaldırmasının ardından şimdi de İsveç'teki bir teknoloji mağazası GTA V'in PC versiyonunu internet sitesinde listelemeye başladı. GameReactor isimli oyun sitesi de Grand Theft Auto V'in bilgisayar versiyonunun çok yakında çıkacağını öne sürdü.

 GTA V PC Ne Zaman Çıkacak?


Mağazanın yöneticisi ise Cuma gününden (31 Ocak 2014) itibaren GTA V PC sürümü için ön siparişleri almaya başlayacaklarını açıkladı. Hala Rockstar Games'den resmi bir açıklama gelmese de GTA V hakkında son dönemlerde bu kadar çok bilgisayar versiyonu haberinin çıkıyor olması sonucunda heyecanlanmamak mümkün değil.

 GTA V İnceleme Yazısına Buradan Ulaşabilirsiniz
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0