GTA 5 Yeni Nesil ve PC'ye Geliyor

0
0
0
0
0
GTA 5 Yeni Nesil ve PC'ye Geliyor
Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA serisinin son oyunu GTA 5'in PC ve yeni nesil oyun konsollarına çıkması adeta yılan hikayesine dönmüştü. Belirli aralıklar ile GTA 5'in PC'ye veya yeni nesil konsollara çıkıp çıkmayacağı ile ilgili söylentiler ortaya çıkıyor. Ancak belki de ilk kez daha resmi bir kaynaktan bilgi geldi.
Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA serisinin son oyunu GTA 5'in PC ve yeni nesil oyun konsollarına çıkması adeta yılan hikayesine dönmüştü. Belirli aralıklar ile GTA 5'in PC'ye veya yeni nesil konsollara çıkıp çıkmayacağı ile ilgili söylentiler ortaya çıkıyor. Ancak belki de ilk kez daha resmi bir kaynaktan bilgi geldi. Almanya'daki Saturn mağazasının yetkililerinden biri resmi Twitter hesabı üzerinden attığı tweet ile kafaları karıştırdı. Atılan Tweet'e göre GTA 5'in PC, Xbox One ve Playstation 4 sürümlerinin Haziran ayı içerisinde piyasaya sürüleceğini söyledi:

Her ne kadar Rockstar Games'ten resmi bir açıklama gelmese de GTA 5'in PC, Xbox One ve Playstation 4'e çıkacağı çoğu kişi tarafından kabul ediliyor. Ancak muhtemelen Rockstar Games'in Sony ve Microsoft ile yapmış olduğu bir anlaşma nedeni ile GTA 5 şuanlık yalnızca Xbox 360 ve Playstation 3'te ve bu anlaşmanın süresi bittikten sonra GTA 5'in PC ve Xbox 360 sürümleri piyasaya sürülecektir. Çoğu kişinin GTA 5'in Haziran ayı içerisinde Playstation 4, Xbox One ve PC'ye çıkacağını düşünüyordu veya 2014'ün son dönemleri ile ilgili de ciddi söylentiler bulunuyordu. Ancak Saturn'ün yetkililerinden birinin böyle bir açıklama yapması gerçekten şaşırtıcı. Ancak her halükârda son söz Rockstar Games'e ait.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0