• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 5 PS4 ve Xbox One Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu?

GTA 5 PS4 ve Xbox One Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu?

3
1
0
0
0
GTA 5 PS4 ve Xbox One Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu?
2013 yılının iyi oyunu olan GTA 5 rekor üste rekor kırarak Guinnes rekorlar kitabına dahi girmeyi başarmıştı. Ancak GTA 5 yalnızca Xbox 360 ve Playstation  3 oyun konsollarına çıkış yapmıştı buna rağmen bu kadar başarılı olan GTA 5'in PC versiyonu adeta bir tabu oldu. Piyasada GTA 5 adı altında pek çok sahte oyun bile çıkarıldı.
2013 yılının iyi oyunu olan GTA 5 rekor üste rekor kırarak Guinnes rekorlar kitabına dahi girmeyi başarmıştı. Ancak GTA 5 yalnızca Xbox 360 ve Playstation  3 oyun konsollarına çıkış yapmıştı buna rağmen bu kadar başarılı olan GTA 5'in PC versiyonu adeta bir tabu oldu. Piyasada GTA 5 adı altında pek çok sahte oyun bile çıkarıldı. Her şey bununla sınırlı değil tabii ki. GTA 5'in bilgisayar versiyonunun çıkış tarihi ile ilgili olarak neredeyse her gün yeni söylentiler ortaya çıkıyor. Ancak bu konu ile ilgili olarak GTA 5'in yapımcısı Rockstar Games'den herhangi bir açıklama henüz gelmiş değil. Hatta GTA 5'in PC'ye veya yeni nesil konsollara çıkıp çıkmayacağı da kesin olararak belli değil.

 PS4 ve Xbox One'a Ne Zaman Çıkıyor?


Durum böyleyken "Supergamer.cz" adlı bir oyun satış sitesi GTA 5'i satış listesine ekledi. Üstelik Playstation 4, Xbox One ve Bilgisayar versiyonları için aynı çıkış tarihini verdi. Sitede yayınlanan çıkış tarihi ise 13.06.2014. Ancak bu konuda Rockstar Games'ten henüz kesin bir açıklama gelmiş değil ve Supergamer.cz'nin de distribütor kaynaklı olarak tarih verdiğini düşünürsek bu çıkış tarihinin de yanlış çıkma ihtimalinin olduğunu belirtmekte fayda var.

 GTA 5 İncelemesi
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0