• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 5'i Sanal Gerçeklik Platformunda Oynadılar

GTA 5'i Sanal Gerçeklik Platformunda Oynadılar

2
0
0
0
0
GTA 5'in PC'ye çıkmasıyla birlikte bir çok çeşitli oynanış videoları geldi. Kuşkusuz bu videolar arasında en etkileyicileri sanal gerçeklikle oyananılan videolardı.

Geçen günlerde GTA 5’i sanal gerçeklik ile oynanıldığına şahit olmuştuk. ( bu konu hakkındaki haberimize ulaşmak için şuradaki linke tıklayabilirsiniz ) Şimdi ise GTA 5’i sanal gerçeklikte oynama konusunun bir adım daha ileri taşındığını görebilmemiz için bir video daha paylaşıldı.

Virtuix şirketi, her yöne hareket edebileceğiniz sanal gerçeklik platformu olan Omni’yi kullanarak GTA 5’i oynadı ve bunu bir video yayınlayarak bize sundu. Gözlük ise yine Oculus Rift. Bu gözlük ile çıkılan platformda özel ayakkabılar kullanarak istediğiniz yöne doğru koşuyorsunuz ve oyundaki karakterinize bu şekilde yön veriyorsunuz. Böylece kendinizi tamamen Rockstar’ın Los Santos’unda gezintiye çıkmış olarak hissediyorsunuz.Aslında bir Kickstarter projesi olan Virtuix başarılı bir şekilde 1 milyon dolar toplayarak kampanyayı sonlandırdı. Şu an Virtuix’in sitesi üzerinden 700 dolardan başlayan fiyatlarla bu platformun ön siparişini verebiliyorsunuz.Kaynak: GameSpot

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0