GTA V'in Çıkış Tarihi Öne Mi Alındı?

0
0
0
0
0
Bu senenin en çok merak edilen oyununun çıkmasına 3 gün kaldı. Fakat Steam'de görülen değişiklik nedeniyle GTA V'in çıkmasına iki gün de kalmış olabilir!

Evet artık 3 gün gibi çok kısa bir sürenin kaldığı, üniversitelilerin vizeleri atlattığı için tek gayesinin 3 gün sonra gelecek bu oyunun olduğu Grand Theft Auto serisinin son mensubu GTA V artık 14 Nisan'da sevdiklerine kavuşacak.

Ama bugün Steam'e giren kullanıcılar için kafa karıştırıcı bir sürpriz bulunuyor. Steam'den GTA 5'e bakan herhangi bir kullanıcı sağdaki "Çıkış Tarihi" bölümüne baktıklarında 14 Nisan 2015'i görmekteler. Bunda bir problem yok.Fakat yukarıda da göreceğiniz gibi alt tarafta koca koca yazılmış yazılarda ise "Çıkış Tarihi: 13 Nisan" olarak dikkat çekiyor! Bir anda kafada "Acaba 13 mü 14 mü?" gibi deli sorular çıkarmamıza sebep olan bu durum Steam veya Rockstar Games tarafından bilinçli mi yapıldı bilemiyoruz ama eğer ortada bir hata yoksa birçok kullanıcı bugünden itibaren saat başı Steam kontrolü yapacaklarını düşünüyorum.

Aşağıda heyecanınızı biraz daha arttırabilecek GTA V PC Trailer'ına tekrar göz atabilirsiniz.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0