• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 5 Steam ile Entegre Çalışmayacak mı?

GTA 5 Steam ile Entegre Çalışmayacak mı?

0
0
0
0
0
GTA 5’in PC Dünyasına girmesine az bir süre kala söylentiler artıyor. PS kullanıcılarının çoktan oynayıp bitirdiği oyun, PC kullanıcılar tarafından sabırla bekleniyor.
GTA 5’in PC Dünyasına girmesine az bir süre kala söylentiler artıyor. PS kullanıcılarının çoktan oynayıp bitirdiği oyun, PC kullanıcılar tarafından sabırla bekleniyor. Haberimiz ise Steam entegrasyonuna dair.

Rockstar Social Club sebebiyle bu platform üzerinden satın alınamayacak olan oyun, şimdiden birçok fanını hayal kırıklığına uğratmış gibi. NeoGaf forumlarında ise Rockstar başlığında ilginç bir fikir ortaya atılmış. Dijital oyun satış platformlarında ve dağıtıcılarda oyunun Steam ile çalışması gerektiğine dair bir ibare bulunmaması ve GreeManGaming sitesinin yaptığı açıklamanın iddiaları desteklemesi olaya farklı bir boyut kazandırdı. Siteye göre, daha önce Steam desteği bulunan oyunların yanında bir amblem bulunurken GTA 5 için böyle bir işaret yok.Her ne kadar kullanıcıların birçoğu PS2'den bu yana GTA oyunlarında herhangi bir DRM logosu bulunmadığına dikkat çekmişler olsalrda, NBA 2K15 gibi oyunlarda ise Steam gerekliliği belli edilmiş durumda. Şirket bu konu hakkında henüz bir doğrulama yapmış değil. GTA 5’in çıkış tarihi ise 27 Ocak olarak belirlenmiş.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0