• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 5’te 10 Tane Aracı Yan Yana Koyup Treni Durdurmaya Çalışmak

GTA 5’te 10 Tane Aracı Yan Yana Koyup Treni Durdurmaya Çalışmak

0
0
0
0
0
GTA 5’te 10 Tane Aracı Yan Yana Koyup Treni Durdurmaya Çalışmak
GTA 5 Online’da bir araya gelen 10 kişi, hızla gelen treni durdurmak için araçlarını tünelin içerisine koydular. Sonuç; yine hüsran.
GTA 5’in çıktığı ilk gününden itibaren oyuncuların ‘durduramıyoruz efenim’ dediği trenleri durdurmanın bir yolu var mı yok mu hala tartışma konusu. Daha önce tünelin girişine tank mı koyulmadı, uçak mı koyulmadı, dozerler mi koyulmadı. Kısacası trenin durdurulması için yapılabilecek ne varsa deneyen oyuncular, pek bir sonuç elde edemediler. Hatta bu durumla ilgili birçok sitede bu konuyla ilgili başlıklar açılmış, fikir alışverişleri yapılmıştı.

Bunu başarmak için Online platformda bir araya gelen 10 GTA 5 oyuncusu, araçlarını tünelin içerisine koydular ve trenin gelmesini beklediler. Sanki bu sefer olacakmış gibi hissettik, çünkü araçlar tünelin içerisinde sıkışarak trenin durmasını sağlayacakmış gibi göründü ama yok. Tren yine durdurulamadı ve o tünelin içerisinden süzüle süzüle geçmeye devam etti. Bu arada, GTA 5 için çekilecek olan dizinin tanıtım videosunu hala izlememiş olanlar varsa şuradan ulaşabilirler.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0