• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 5'te Tır İle Akrobasinin Dibine Vurmak

GTA 5'te Tır İle Akrobasinin Dibine Vurmak

1
0
0
0
0
GTA 5'te Tır İle Akrobasinin Dibine Vurmak
GTA 5'te Rockstar Editor programı çıktığından bu yana paylaşılan birçok ilginç denemelere bir yenisi de tırın kasasını havaya uçurarak tekrar yerine takma modası eklendi.
Bildiğiniz gibi PC oyuncularını yıllarca bekleten GTA 5'in çıkışı sonrası birçok delilikler yapan kullanıcıları görmeye başladık. Ayrıca Rockstar Editor adındaki program ile çeşitli klip ve videolar yapabildiğimiz bu araç sayesinde bu çılgınlıkların da sayısı arttı. Şimdi ise farklı bir biçimde yenisini ekleyen BlackSmoke Billy adlı kullanıcı "C4 Nuke Mode" kullanarak tır ile bildiğiniz akrobasi şovu yapıyor.

Tır ile hareket halindeyken körüye yaklaştığında yere C4 atan kullanıcı tır ile üzerinden geçerken kasasını yolda bırakıp tam o sırada C4'ü patlatıyor, C4 Nuke modu ile beraber havaya uçan kasayı güzel bir açı ile takip eden arkadaşımız kasanın tekrar tırına takılmasını sağlayarak ilginç ve eğlenceli bir yapım ortaya çıkarmış.
 

Yukarıda görebileceğiniz gibi oldukça ilginç ve izlerken "oha" dedirten bu olay olsa olsa tır ile akrobasi olur diye düşünüyorum. Tabii BlackSmoke Billy'nin yaptığı tek hareket de bu değil, aşağıda 5 ayrı yerde de bu hareketi deneyip farklı sonuçlar da almış. Ama merak edilen bunu başarmak için acaba kaç deneme yaptı?
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0