• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 5, NVIDIA TXAA Teknolojisiyle PC'ye Gelecek

GTA 5, NVIDIA TXAA Teknolojisiyle PC'ye Gelecek

1
1
0
0
0
Tüm zamanların en çok oynanan ve en çok ses getiren video oyunu şüphesiz GTA serisi olmuştur. Bu serinin son oyunu GTA 5 daha PC’ye çıkmadan sistem gereksinimleriyle ilgili birçok tartışmayı beraberinde getiriyor.
Tüm zamanların en çok oynanan ve en çok ses getiren video oyunu şüphesiz GTA serisi olmuştur. Bu serinin son oyunu GTA 5 daha PC’ye çıkmadan sistem gereksinimleriyle ilgili birçok tartışmayı beraberinde getiriyor.

Bu tartışmalar devam ederken efsane oyunla ilgili haberler gelmeye devam ediyor. 24 Mart 2015'te PC kullanıcılarıyla buluşacak olan GTA 5, oyun motorlarına doğrudan entegre edilmek üzere tasarlanan, NVIDIA önderliğindeki TXAA teknolojisiyle daha yüksek kalitede bir kenar yumuşatma modu sunacak. Bu teknoloji Multisampling Anti-Aliasing’in (Köşe Yumuşatma Tekniği) ham gücünü bilgisayarlarda geliştiren ve filmlerde kullanılan karmaşık çözümleme filtreleri ile birleştirilerek kıyaslanabilecek tüm tekniklerin çok daha yukarısında akıcı bir görüntü sağlıyor. Ayrıca TXAA, geçici kenar yumuşatma olarak bilinen yöntemle, titreşmeyi azaltmak için kareler arasındaki tüm sahneyi inceleyerek düzeltiyor. Bu teknoloji sayesinde Grand Theft Auto fanlarına gerçekçiliğin dibini yaşatmak isteyen Rockstar'ın bir sonraki sürprizi ne olacak hep beraber bekleyip göreceğiz. Kaynak 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0