• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 6’nın Haritası Tamamen ABD’den Oluşabilir

GTA 6’nın Haritası Tamamen ABD’den Oluşabilir

2
1
0
0
0
Daha önce Rockstar Games tarafından serisinin devam edileceği belirtilen GTA’nın 6.sındaki haritanın tamamen ABD’den oluşabileceği açıklandı.
Daha önce Rockstar Games’ten Leslie Benzies, GTA VI’nın çıkacağını doğrulamıştı. Bu zamana kadar oyunla ilgili sadece ‘çıkacağı’ bilgisine sahip olmamızı sağlayan açıklamada, aslında bunun ilgili ufak bir tüyo verilmişti. Benzies, “Eğer Los Angeles ya da Miami’deyseniz, New York’takine göre daha farklı görevleriniz olacak” diyerek ABD’nin birçok eyaletinin oyunda olacağından bahsetmişti. Son gelen haberlerden sonra artık bunun %100 olmasa da yüksek ihtimalle gerçekleşeceğini söyleyebiliriz.

Bu yönde yapılan açıklamaların ardından eklenecek farklı özellikle birlikte GTA VI’nın ancak 2020 yılında piyasaya çıkarılacağına dair söylentiler de bulunuyordu. Rockstar Games eğer harita olayının üzerine bu kadar düşerse, 2020 yılı olmasa da GTA VI’nın çıkışının çok daha uzun bir süre sonra olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.Bunun dışında oyunda hızlı seyahat sisteminin olacağı ve bir önceki oyuna göre büyüklüğünün 2 kat daha büyük olacağı belirtiliyor. (130 GB’a yakın) 

Şimdilik bunlar birer söylentiden ibaret. Oyun şirketi tarafından bu konuyla alakalı resmi bir açıklama geldiği taktirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0