GTA 5 İçin Yeni Bir Mod: Çılgın Kamyon

1
0
0
0
0
GTA V modlarına bir yenisi daha eklendi. Çılgın kamyon moduyla artık trafiği birbirine katıp arabaları havaya uçuracağız.
Yeni bir gün ve yine yeni bir GTA V haberini sizlerle paylaşıyoruz. Artık alışkanlık haline geldi. Her gün karşımıza GTA ile ilgili farklı modlar geliyor. Eğer ki çok sinirliyseniz, moraliniz bozuksa veya etrafı dağıtmak istiyorsanız bu mod tam size göre.

GTA V mod yapımcılarından olan sjaak327, çılgın kamyon modunu dün internette kullanıcıların beğenisine sundu. Bu mod ile kendimize istediğimiz ölçüde ve büyüklükte bir konteynır veya rampa seçebiliyoruz. Daha sonra bunu kamyonumuzun önüne ilave ediyoruz. Sonrasında ise macera başlıyor. Ters istikamette önünüzde konteynır tüm hızla ilerleyin. Havada cümbüş var. Daha çok mu eğlenmek istiyorsunuz. Konteynırı şöyle güzelce büyük bir yola bırakın. Bulun bir yerden tank. Alın arabaları önünüze ve sürün konteynıra karşı. Daha sonra arabaların havada uçuşunu izleyin. Hatta arabalar uçarken tank ile bunları vurabilirsiniz de. Bakalım bir sonraki gün nasıl bir GTA V modu ile birlikte olacağız.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0