• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA Online’da 'Hileci' Sıkıntısı Tekrar Ortaya Çıkabilir

GTA Online’da 'Hileci' Sıkıntısı Tekrar Ortaya Çıkabilir

1
0
0
0
0
GTA Online’da 'Hileci' Sıkıntısı Tekrar Ortaya Çıkabilir
Rockstar Games, yapacağı bir güncelleme ile geçici karakterleri tekrar devreye sokmak istiyor fakat bunun sonucunda bir sıkıntı tekrar ortaya çıkabilir.
Rockstar Games, GTA Online’da bazı hileler yapan kullanıcılardan yakaladıklarını banlamıştı. Fakat yapılacak olan güncelleme, banlanan kullanıcıların tekrar oyuna dahil olmasını sağlayabilir.

LondonTown2004 isimli bir forum kullanıcısı, “Silinebilir karakterler yaratıp, para hilesi ve ya yetenek hilesi yapıp diğer normal oyuncuları dilediğiniz gibi trolleyebilirsiniz” yorumunu yapmış ve bunları yaparken insanların kayıt altına alınamayacağını söylemişti. Bunun dışında hilecilerin Bad Sport ve Cheater Pool statüsü gibi başka suistimalleri de kullanabilmesinin önü açılıyor.

GTA için birçok mod yapmasıyla bilinen se7ensins, Rockstar Games’in bu sorunu düzeltmek için güncelleme çıkartsa bile tek bir modla her şeyi geri çevirip hile yapmaya devam edebileceğini söyleyerek: “GTA Online, Rockstar Games’in ne dediğini umursamayan ve dilediğince hile yapan hilecilerle dolu bir oyun alanına dönüşecek” dedi. Bakalım Rockstar Games, bu sıkıntıyı çözebilecek mi.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0