• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA Online'a Şimdi de Mafya Babası Modu Geliyor!

GTA Online'a Şimdi de Mafya Babası Modu Geliyor!

1
0
0
0
0
Sürekli yeni güncelleme ve modlar ile beslenmeye devam eden GTA Online'a bu sefer çok daha eğlenceli bir mod geliyor.
GTA 5'i vazgeçilmez hale getiren ve hatta birçok yeni GTA 5 sahibinin artık hikaye modu yerine direkt olarak online'a geçmesini sağlayan GTA Online, sürekli yenilikler getirilmeye ve geliştirilmeye devam ediyor.

Şimdiye kadar tonla DLC ve modların geldiği oyunda belki de en eğlenceli ve farklı olacak mod ise 15 Aralık'ta yayınlanıyor. Executives and Other Criminals adını alacak olan bu yeni mod ile sizde bir mafya babası olabileceksiniz.Yani harbiden, ciddi ciddi mafya babası olabileceğiniz bu mod ile diğer online oyunculardan koruma ve çete oluşturarak bunları ücret karşılığında kiralayabilir, kendi lüks yatınızda korumalar ile takılabilir, gitmek istediğiniz yere helikopterle gidip gelebilirsiniz.

E bu modla beraber olacak olan diğer çete liderleriyle uğraşmak da size ve ekibinize düşüyor. Size yapılabilecek pusu ve saldırılardan çeteniz ile korunmanız gerekecek. Kendi çetenizi çeşitli oyun modlarıyla büyütüp GTA Online'ın en büyük mafyası olmak için savaşacağınız bu ortamda Free Mod'da kendi çetemizi kurarken onlara tank, zırhlı araçlar falan da tahsis edebileceğiz. Yani oyundayken yanınızdan birkaç siyah renkli lüks araç gidiyorsa yeni mafya babalarından biri geçiyor olabilir.Çete savaşlarını bu sayede daha bir gerçekçi, Bir Mafia serisi, bir Scarface filmi gibi duruma getirecek olan Rockstar Games'in bu adımı oldukça ses getirecek gibi duruyor. Bakalım, gelsin de bir görek :)
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0