• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA'ya "Gelmiş Geçmiş En Büyük DLC" Geliyor!

GTA'ya "Gelmiş Geçmiş En Büyük DLC" Geliyor!

0
0
0
0
0
Son dönemlerde DLC paketleri ile gittikçe Online kısmını geliştiren GTA, Further Adventures in Finance and Felony adlı DLC'si ile büyük bir genişleme kazanacak.
İlk piyasaya çıktığı 2013 yılının üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen Online kısmını kullanarak hala gelişmeye devam eden Grand Theft Auto, ya da genel adıyla GTA V, GTA Online adını verdiği çoklu oyuncu moduna DLC yığmaya devam ediyor.

Şimdiye kadar defalarca genişleme paketi getiren Rockstar Games,  Los Santos ve Blaine County'yi genişleterek yapımcı firmaya göre "GTA'nin gelmiş geçmiş en geniş paketi" olacağı vurgusu yapılıyor.Further Adventures in Finance and Felony gibi uzunca bir ada sahip olacak olan bu pakette "en büyük" vurgusu yapıldığı gibi yepyeni özel araçlar, görevler ve oynanış biçimlerini de beraberinde getirecek. Daha önce sizlere bu haberimizden aktardığımız "Mafta Babası Modu" olarak dillendirilebilecek Executives and Other Criminals ek paketi ile ilişkilendirilen yeni eklenti ile daha önceki bu pakette kurduğunuz mafya örgütleriniz de genişletilerek güçlendirilebilecek.Bu ek paket ile ilgili detaylı videonun da haftaya yayınlanacağını belirten Rockstar, paketin 7 Haziran 2016'da geleceğini de belirtmiş.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0