• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA Online’ın Sunucuları 24 Saattir Çökmüş Durumda!

GTA Online’ın Sunucuları 24 Saattir Çökmüş Durumda!

1
0
0
0
0
GTA 5’in içerisinde bulunan GTA Online’ın PS4 sunucularına 24 saatten fazladır erişim sağlanamıyor.
GTA Online’ın PS4 sunucularına dün sabah saatlerinden itibaren erişim sağlanamıyor. İlk olarak ıyuncuların PS4 platformu üzerinden şikayetlerini dile getirmesiyle ortaya çıkan problem, aradan bir gün geçmiş olmasına rağmen hala düzeltilebilmiş değil.

Rockstar Games, kendi web sitesinden yapmış olduğu açıklamada sorunu kabul ettiklerini ve sorunun çözümü için çalışmalarına aralıksız olarak devam ettiklerini belirtti.

Fakat şimdiye kadar Rockstar Games’in web sitesinden güncellemeye dair herhangi bir bildirim gelmedi. Bu da sorunun hala devam ettiğini ve çözümün biraz daha zaman alacağını gösteriyor.Sorunun ortaya çıkma sebebiyle ilgili çeşitli söylentiler olsa da sunucuların ağırlık olarak fazla yoğunluk yaşanmasından dolayı çöktüğü belirtiliyor. Fakat bayram değil seyran değil, yoğunluk yaşanmasını sağlayacak özel bir gün de yok, o yüzden bu söylenti bana pek inandırıcı gelmedi.

GTA Online’ın yalnızca PS4 sunucularında sıkıntı olduğunu belirtelim; PC, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümlerinde herhangi bir sorun bulunmuyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0