• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA San Andreas, GTA V Kadar Kaliteli Olsa Nasıl Olurdu?

GTA San Andreas, GTA V Kadar Kaliteli Olsa Nasıl Olurdu?

7
1
1
0
0
Rockstar Games'in başyapıt serisi olan GTA'nın belki de en sevilen versiyonu San Andreas, GTA V'te yeniden canlandırıldı.
Rockstar Games diyince belki aklımıza birçok oyun gelecektir fakat hiçbiri Grand Theft Auto, yani GTA'nın yerini tutmayacaktır. Özellikle GTA Vice City ve GTA San Andreas ile fazlasıyla sevilen seriye bildiğiniz gibi en son GTA V geldi ve o da fazlasyıla sevildi.

Diğer serilerden farklı olarak 3 ana karaktere sahip olduğumuz oyunda eminim siz de Groove Street'e gittiğinizde bi CJ'i görmek istemiş, gözleriniz o ekibi aramıştır. Şimdi ise nostaljinin dibine vurma zamanı.Original Gr0ve Street ™ isimli bir YouTube kanalı tarafından hazırlanan GTA San Andreas'ın giriş bölümü, tekrar GTA V'te remastered edilerek karşımıza çıkıyor.  Normalde Gr0ve St adında bir GTA Online ekibi olan Groove Street'i seven bu arkadaşlar, GTA V'te San Andreas'ı başarılı bir şekilde tekrar canlandırmış ve yeniden bir CJ özlemimizi coşturmuşlar. Her ne kadar bire bir olmasa da oldukça hoşunuza gidecek olan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz;
 

Ayrıca madem GTA San Andreas'tan bahsediyoruz, aynı konunun orjinal halini de aşağıya sizler için bırakıyorum. İyice anılar coşsun bari..
 
7
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
1
0
0