• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA: San Andreas, Neden Bu Kadar Ucuz Fiyata Çıktı?

GTA: San Andreas, Neden Bu Kadar Ucuz Fiyata Çıktı?

5
0
0
0
0
​GTA: San Andreas, 3.74 dolar fiyatla yeniden çıktı. Fakat fiyatının bu kadar ucuz olmasının bir sebebi var. Yeniden çıkan oyun PC portu değil, daha önceden çıkan Xbox sürümünün elden geçirilmiş hali de değil. Peki o zaman nedir?
GTA: San Andreas, 3.74 dolar fiyatla yeniden çıktı. Fakat fiyatının bu kadar ucuz olmasının bir sebebi var. Yeniden çıkan oyun PC portu değil, daha önceden çıkan Xbox sürümünün elden geçirilmiş hali de değil. Peki o zaman nedir?
 
Grand Theft Auto: San Andreas’ın Android sürümünün port edilmiş hali. DigitalFoundry’nin yaptığı analiz, San Andreas’ın telefon portu olduğu sonucunu ortaya çıkardı. Sorunun tam olarak ne olduğunu tam olarak söylemek gerekirse, oyun küçük ekranlı Android sürümlü telefonlar için tekrar geliştirildi. Anti-aliasing yok, 60 FPS yerine 30 FPS’de çalışıyor. Yani Android temeli üzerine biraz şişirme bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.


 
Oyunun eski sürümü, yeni sürümünden bile daha fazla alan istiyor. PS2’de (şaka değil, baya PS2’den bahsediyoruz) 4 GB alana ihtiyaç duyuyor. Xbox 360/Android portuna 2 GB yeterli. Bu oyunda daha az müzik, takılan kare hızı ve garip kesik sesler bulunuyor. Kısaca bu sorunlar, oyunun PS2 sürümünde yok. (eğer satın alacaksanız ne gibi sorunlarla karşılaşacağınızı şimdiden bilin istedim)
5
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
0
0
0
0