• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA V'in Kutulu PC Versiyonu 7 DVD İle Satılacak

GTA V'in Kutulu PC Versiyonu 7 DVD İle Satılacak

1
1
0
0
0
14 Nisan'da piyasaya çıkacak olan GTA V PC versiyonu için geri sayım başladı. Online indirme yerine teknoloji marketlerinden satın almak isteyenler için yapılan paketlemede tamı tamına 7 DVD olarak satılacağı ortaya çıktı.

2015'in belki de en çok merak edilen detayı olan GTA V'in PC versiyonu 6 gün sonra satışa çıkacak. Şimdiden ön satışta bile milyonlarca satılan oyunu özellikle kutulu ve DVD olarak almak isteyenler de bu 6 günün geçmesini merakla bekliyorlar.

Birçok ülkede kuyrukların olacağı beklenilen GTA V için bu oyunun dünya genelinde satılacak yerlere GTA V paketlenerek gönderilmeye başlamış. @GrandTheftFeed tarafından paylaşılan görüntülerde çok kalın olduğu anlaşılan paketlerin nedeni de aslında normal olsa da "oha" derdirtecek cinsten.Tamı tamına 7 adet DVD'den oluşan GTA V, 65GB boyutu karşılamak için 7 DVD olarak satışa çıkıyor. (7. DVD'de okuma hatası verse çıldırtır)Görüldüğü gibi gayet büyük olacak GTA V paketlerini için evinizin en güzel köşesinde biraz genişçe bir yer ayırmanız gerekecek.

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0