• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA V'in PC Versiyonu İçin Resmi Trailer Geliyor!

GTA V'in PC Versiyonu İçin Resmi Trailer Geliyor!

0
0
0
0
0
PC versiyonu için sayılı günler kalan Grand Theft Auto 5 için yapımcı Rockstar Games yarın resmi trailerı yayınlayacağını açıkladı.

Milyonlarca kişinin meraklısı olduğu ve kadın/erkek ayırt etmeden neredeyse herkesin en az bir kere oynadığı oyun serisi olan GTA, yani uzun adıyla Grand Theft Auto, merakla beklenen son oyunu GTA V'i ilk olarak 17 Eylül 2013 tarihinde Xbox 360 ve PlayStation 3 için yayınlamış, herkesin merakını bir nebze dindirebilmişti.

Eski nesil olarak adlandırılan bu iki konsolun yeni nesil konsollara ve PC platformuna en büyük forsu olan GTA V, tarihler 18 Kasım 2014'ü gösterdiğinde ise Xbox One ve PlayStation 4'e gelerek daha fazla kişiye hitap etmeye başlamıştı.Fakat gel gelelim Rockstar Games'in en büyük tepki çeken hareketi ise PC'yi sona bırakması olmuştu. Hatta daha sonra PC için çıkış tarihini sürekli erteleyen firma oldukça tepkiye maruz kalmış, fakat ön satış konusunda da gitgide artan satışlarla bu gecikmelerin pek de bir etkisi olmadığı görülüyor.

Şimdi ise kesin olarak 14 Nisan'da PC platformuna çıkacak olan GTA V, oyunun ilk çıkış tarihinden itibaren bilgisayar oyuncularını tamı tamına 574 gün beklettikten sonra kavuşmalarını sağlayacak.

Daha önce bu haberimiz ile sizlere aktardığımız GTA V'ni PC versiyonuna ait görsellerle biraz daha heyecan katan firma, yarın da PC versiyonu için hazırlanan trailer, yani tanıtım videosunu yayınlayacak.Rockstar Games tarafından belirtilen habere göre yarın (2 Nisan 2015 Perşembe) Türkiye saati ile 17:00'de (05:00 ös) 60 fps'lik videosu yayınlanacak. (Adamlar video için bile duyuru yapıyor yani, o derece beklettiklerinin farkındalar)

En iyi şekilde izlemeniz için tarayıcılarınızın ve cihazlarınızın son sürümde olması uyarısını da ekleyen Rockstar, videoyu sadece rockstargames.com adresi üzerinden paylaşacak. (Büyük ihtimalle video bittikten 2-3dk içinde YouTube üzerinden de videoyu bulabileceksiniz)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0