Dünyanın En Küçük Arabası GTA V'te

2
0
0
0
0
Dünyanın En Küçük Arabası GTA V'te
GTA V'e gelen yeni bir mod ile dünyanın en küçük arabasını sürme keyfi yaşayabilirsiniz.
GTA V oyununa her geçen gün farklı modlar ekleniyor. Günlük hayatımızdaki hemen hemen her şeyin yansımasını GTA V'te bulabiliyoruz. Tsunami oluşur ve bir bakarız oyuna tsunami gelmiş. Yeni bir araç çıkıyor ve bir bakıyoruz araç GTA V'te çoktan yerini almış durumda. Bugüne kadar GTA'da sayısız araç kullanmışızdır. Hemen hemen her model arabayı kullanmışsınızdır GTA V'te, fakat dünyanın en küçük arabasını kullandınız mı?

Guinness Rekorlar Kitabı'nda dünyanın en küçük arabası olarak yer olan bu şirin araba artık GTA V'te. Kendisinin adı Peel P50 – Üç tekerlekli mikro araba. Halen daha üretimde olan dünyanın en küçük otomobili. GTA V’in meşhur durdurulamaz trenini durduramaz ama onun dışında her konuda iyi. Sonuçta boşu boşuna meşhur olmadı o tren!!! Trafik zaten problem olmuyordu ancak şimdi kurallar çerçevesinde arabamızı kullanırken problem olmayacak hiç olmazsa. Çünkü inanılmaz küçük ve arabaların arasından geçebiliyor. Hatta o kadar küçük ki evin içinde bile kullanabiliyoruz ve ciddiyim. Aynı zamanda polislerden mükemmel şekilde kaçıp istediğimiz yere saklanabiliriz. Ancak söylemek gerekir ki, üç tekerlekli olmasından ötürü aracımızı mükemmel dönemiyor ve her seferinde yana yatıp düşüyor. Bize sorarsanız o düşüşü izlemesi bile keyifli. Kaza bile diyemezsiniz yani o derece. 
 

Boyutu küçük ancak mahareti büyük olan Peel 50 isimli otomobil arabaların arasında rahatlıkla geçebiliyor, evin içinde kullanılabiliyor, polislerden mükemmel bir şekilde kaçıp istenilen yere saklanmaya imkan tanıyor.

Popos 1 adındaki geliştirici tarafından yapılan GTA V PC modu ile gelen üç tekerlekli otomobil Peel 50‘nin videolarını mutlaka izlemelisiniz.
 

 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0