• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA V'te Araç Sürmek Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

GTA V'te Araç Sürmek Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

0
0
0
0
0
GTA V'te Araç Sürmek Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!
GTA V'ta araç sürmek için hareket platformu kullanan Force Dynamics şirket çalışanı, GTA'nın ne kadar eğlenceli olabileceğini bir kez daha kanıtladı.
Dünyanın en ünlü serilerinden birisi olan GTA, en yeni oyunu olan GTA V'i 2013 senesinin son aylarında piyasaya sürmesine rağmen oyun, bugün en çok konuşulan oyunlar arasında hala kendine yer bulabilmeyi başarıyor. Oyunun çıkışından sonra oyuna gelen silah, araç, içerik, görev ve kamera açısı güncellemesinden sonra oyunun hayranları oldukça memnun. Deneyen okuyucularımızın bildiği gibi oyuna kamera güncellemesi geldikten sonra araç sürmek farklı bir hal aldı her zamankinden çok daha eğlenceli oldu.
 

Force Dynamics adlı bir şirket çalışanın hareket platformunda GTA V oynadığı bu videoda oyun, şirketin ürettiği 401cr hareket platformu kullanılarak oynanılıyor. Araç kullanımı için mükemmel şekilde dizayn edilmiş bu hareket sensörlü platform, siz oyunda aracınıza yönverdikçe aynı oranda koltuğunuzun hareket etmesini sağlıyor. Böylece gerçek bir aracı kullanıyormuş hissine kapılıyorsunuz ve oyundan aldığınız zevk bir kat daha artıyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0