GTA V'te Bulunan "Gizemler"!

26
4
3
2
2
GTA V'te bulunan ve kimsenin tam olarak anlamdıramadığı gizemler.
Çıkışıyla birlikte rekor üstüne rekor kıran ve her geçen gün yapılan güncellemelerle daha çok gelişen GTA V, oyunun sahip olduğu özgür yapısıyla birlikte tüm dünyadaki oyuncuların dikkatini ve sevgisini kazanmış durumda. Birkaç ay önce oyuna gelen yeni kamera açısı güncellemesi ile birlikte oyun içerisinde birçok şey değişti ve oyun her zamankinden çok daha eğlenceli bir hal kazandı. Bu güncellemenin ardından tam bir FPS oyununa dönüşen GTA V, bu güncellemeyle birlikte daha net ve görülebilir bir oyun içeriğine sahip oldu. Oyun içerisinde bulunan ve GTA serisinin ilk oyunlarından beri konuşulan garip görüntüler ve cisimler de bu kamera açısı sayesinde kolay görülebilir bir hal kazandılar. Bu haberimizde, bazılarının tarihi GTA San Andreas'a uzanan, bazıları ise tamamen yeni olan GTA V gizemlerini sizlerle paylaşacağız.
 

 Zombi Salgınları ArşiviYeni nesil oyunların çoğunda kendine bir mod olarak yer bulabilmiş olan zombiler, GTA V'te de kendilerine yer bulabildiler. Zombi salgınlarının ve suikastlerin kayıtları, Lester'ın evinde, bilgisayarının yanında bulunan 2 adet kutuda yer alıyor.
 

 Perili EvGTA IV ve V'te perili ev olduğunu belirten Rockstar Games, bu evlerde birkaç hayalet bulabileceğinizi ve evlerin sizleri korkutabileceğini garanti ediyor.
 

 Lenora Johnson CinayetiTecavüz edilen ve ardından öldürülen Lenora Johnson, 1975'te öldürülmüş olmasına rağmen hala katil yakalanabilmiş değil. Oyunun %100'ü tamamlandıktan sonra oyunun içerisinde bulunan internet sisteminde okuyabileceğiniz bu haberde Lenora'nın katilini arıyorsunuz. Tüm haritaya saçılmış olan 50 farklı ipucunu bulmanızın ardından Lenora'nın katilinin peşine düşebilir ve bu olayı aydınlatabilirsiniz. Yaşanan bu olayı ilginç kılan bir diğer özellikte Lenora'nın eski Uganda başkanının karısının öldürülme şekliyle aynı şekilde ölmüş olması.
 

 Dağ HayaletiGTA San Andreas'ta da bulunan dağ hayaleti, GTA V'e grafik konusunda kendini geliştirerek geçiş yapmış. Gordo Dağı'nda saat 23:00-00:00 arasında bulabileceğiniz dağ hayaleti, 1950'lerde öldürülen bir kadının ruhuna benziyor.
 

 Jet PackGTA oyunlarının en gözde araçlarından birisi olan jet pack, GTA V'te kendine maalesef yer bulamadı ancak jet pack'in bulunduğu bir yer olabilir. Chiliad Dağı'nın en tepesinde yer alan bir mağarada bulunan bir çizimde jet pack'in varlığı görülebiliyor. Bu çizimlerde görülen jet pack'in nerede olduğunu bilen kişi sayısı çok az ancak oyunun içerisinde bir yerlerde gizli bir jet pack olduğundan eminim.
 

 UzaylılarOyunun içerisinde bir çok kısımda (özellikle online modda) karşınıza uzaylılar çıkıyor. Bu uzaylılara en kolay ulaşabileceğiniz yer ise oyunun ilk görevinde araç sürerken yanından geçtiğiniz köprü. Altından geçen suyun tamamen donmuş olduğu bu köprünün alt kısımında, buzların arasında donuk bir uzaylı olduğu net bir şekilde görülüyor.
26
4
3
2
2
Emoji İle Tepki Ver
26
4
3
2
2