​GTA V'te Yeni Hile Keşfedildi!

5
2
1
1
0

Bulunduğu her platformda dünyanın en fazla oynanan oyunlarından olan GTA V'te bir yeni hile daha bulundu.
Çoğumuzun internet cafe'lerde tanıştı GTA serisi hakkında aklımıza gelen ilk şey, şüphesiz adımız gibi ezbere bildiğimiz hileleridir (hesoyam'lar, baguvix'ler...). Yani uzun lafın kısası hile olmayan bir GTA oyunu düşünülemez.

Bu bağlamda tüm dünyada muazzam bir oyuncu sayısına ulaşan serinin son oyunu GTA V de oldukça başarılı. Fakat GTA V, bu hileleri ya da ''easter-egg'' dediğimiz ipuclarını son derece gizli, çözülmesi zor tutuyor diyebiliriz. Çünkü hala oyunun barındırdığı gizli şeyler hakkında yeni yeni bilgi sahibi oluyoruz.Haberimize konu olan hile de daha önceden hiç kimsenin farketmediği bir şey. Oyunda karakterinizin telefonunu açıp ''1-999-367-3767'' numarasını yazdığınızda, rastgele bir yerde küçük çaplı bir patlama meydana geliyor ve telefonunuzun arayüzü (teması), değişerek siyah bir görüntü alıyor.

Tabii bu gizli özelliğin ne sebeple konulduğu bilinmiyor. Bir süre önce bazı oyuncular, GTA V'in sistemindeki telefon numaralarını araştırmaya başlamış ve GTA'nın  en büyük sırlarından biri olan UFO olaylarına dair ipuçları bulmayı amaçlamıştı. Bu araştırmalar sonucu ilk olarak bulunan özellik, işte bu patlamaya sebep olan ve telefonunuzu değiştiren özellik.Bu küçük ipucunun Rockstar tarafından yakında gelecek olan yeni DLC'si ile bağlantısı olur mu olmaz mı henüz bilemiyoruz. Emin olduğumuz tek bir şey var; GTA V hala barındırdığı şeyler ile büyük bir soru işareti.

Kaynak: Kotaku
5
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
1
1
0