• Anasayfa
  • Oyun
  • Yeni Batman & Suicide Squad Oyunu ile The Division Filmi Geliyor!

Günün Kombosu: Yeni Bir Batman & Suicide Squad Oyunu, The Division'ın İse Filmi Geliyor!

0
0
0
0
0
Bugün ortaya çıkan iki söylentiye göre Batman ve Suicide Squad ekibi için yeni bir oyun, The Division için ise bir film geliyor.
Son dönemlerin en çok konuşulan oyunlarından olan The Division, Ubisoft tarafından geliştirilen ve Tom Clancy's serisine ait muhteşem bir oyun. Ubisoft'un yakın zamanda gelecek Assassin's Creed yapımının ardından "Madem başladık, devamı gelsin" mantığı ile fazlasıyla tutan The Division'ın da filmini yapma kararı aldı.

Hatta anlaşma aşaması vs geçilmiş, söylentilere göre filmin başrolü bile belli olmuş. Bu ortada dolaşan söylentiler Southpaw, Prince of Persia: The Sands of Time, Yarından Sonra, Brokeback Dağı ve Donnie Darko filmlerinde rol almış Jake Gyllenhaal'ın ana karakterimiz olacağı söyleniyor.Senarist ve yönetmen koltuğu gibi önemli yerlerde seçim aşamasında olan Ubisoft'un ayakları yere basacak ve oyunu kadar çok sevilecek bir yapım getireceği şimdiden konuşulmaya başlandı. Tam bir aksiyon filmi olmaya aday olan The Division'ın yanı sıra bir haberimiz de bu durumun tam tersi için geçerli.Batman v Superman: Dawn of Justice'ın ardından ve özellikle merakla beklediğimiz Suicide Squad'ın üzerine Injustice 2 söylentilerinden sonra DC'nin yeni bir Batman ve Suicide Squad oyunu getirebileceği söylentileri ortaya atıldı.

AddictedToSeries'den çıkan bu söylenti Robin'in olacağı yeni bir Batman oyunu ile beraber Suicide Squad geleceğini ve bu iki yapımın Batman: Arkham Origins'i yapmış olan Warner Bros. Montreal ekibinden çıkacağı yazılmış. Bunun yanı sıra oyun içinde gece gündüz döngüsünün olacağı, batcycle kullanacağımız, ana üs olarak batcave ve çok daha canlı ve daha iyi bir Gotham bizleri bekliyor olacak.

Bakalım bu iki söylenti gerçekleşecek mi, merakla bekliyoruz (bkz)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0