• Anasayfa
  • Oyun
  • Hafta Sonuna İlaç Gibi Gelecek 5 Yarış Oyunu

Hafta Sonuna İlaç Gibi Gelecek 5 Yarış Oyunu

0
0
0
0
0
Mobil oyunlar denildiği zaman çoğumuz için akan sular durur. Hele bir de yarış oyunu denildiği zaman tadından yenmez. Çoğu zaman geçilemeyen etaplar hile kullanılarak geçilse de en sağlamından vicdan yapılır ve bölüm yeniden oynanır. 
Mobil oyunlar denildiği zaman çoğumuz için akan sular durur. Hele bir de yarış oyunu denildiği zaman tadından yenmez. Çoğu zaman geçilemeyen etaplar hile kullanılarak geçilse de en sağlamından vicdan yapılır ve bölüm yeniden oynanır. 

Son zamanlarda akıllı telefonların elimizden düşmemesiyle birlikte artan oyun bağımlılığı ciddi bir hastalık seviyesine geldi. Sosyal tespit yapmak bir kenara dursun, tespit yapacak kıvama gelemeden kendimizi işin içinde bulduk. Şimdilik bunları boş verip ‘en güzeli kendimizi olayın akışına bırakmak’ diyerek hafta sonunu değerlendirebileceğiniz 5 yarış oyununu sizler için araştırdık. Sizler de bağımlısı olduğunuz yarış oyunlarını bizlerle paylaşmayı unutmayın.

 

 Red Bull Air Race
Tek pervaneli akrobasi uçaklarını kullandığınız bir oyun. Yarış oyunlarından biraz farklı olarak akrobatik hareketler yaparak bölümü tamamlıyorsunuz. En güzel tarafı ise oyunda kullanılan pilotların, parkurların ve uçakların gerçek olması. Yani hepsi Red Bull bünyesindeki emektarlar. Genel olarak bu oyun için tam bir vakit öldürme başkanı denebilir. 
   

 Drift Mania: Street Outlaws Lite
Yer altında dünyasında dönen yarış oyunlarını sevenlere ilaç gibi gelecek bir oyun. Bu konudaki serseriliğin anavatanı olan Japonya’nın arka sokaklarında geçen oyunda drift keyfini dibine kadar yaşıyorsunuz. Oyunda 21 farklı araba bulunuyor ve hepsi de oldukça sağlam tasarlanmış. Seçtiğiniz arabaya çeşitli modifiyeler de yapabileceğiniz oyunu hiç düşünmeden hafta sonu kahvaltısından sonraya yazıyoruz. Unutmadan, oyunu indirebilmek için 2 TL ödemeniz gerekiyor.  

   

 Motorsport Manager
Bu oyun kafa göz girdiğimiz yarış oyunlarından biraz farklı. Adından da belli olabileceği gibi mikro yönetim sisteminde ilerliyorsunuz. Oyun içerisinde yarışçı seçebilir, size gereken elemanların işe alımını gerçekleştirebilir, tesislerinizi genişletebilir ve sponsor görüşmeleri yapabilirsiniz. Tabi bunları yapabilmek için strateji zekanızı öne çıkarmanız gerekli ki oyunun güzelliği de burada başlıyor. Lafı fazla uzatmadan 4 TL ödeyerek oyunu indirebileceğinizi açıklamamıza ekleyelim.

   

 Riptide GP2
Yaz aylarında jet-ski keyfi yapamayanlar için ilaç gibi bir yarış oyunu. Kaliteli grafikleriyle ve gelişmiş fizik hareketleriyle rakiplerine meydan okuyan oyunda karmaşık pistlerde havada kuğu gibi süzülebilir ve gönlünüzden geçen komboyu rahatlıkla yapabilirsiniz. Zamanın nasıl geçtiğini size hissettirmeyen oyunu Android için 4,50 TL, iOS içinse 2,60 TL ödeyerek cihazınıza indirebilirsiniz.   

   

 CSR Racing
Tam anlamıyla bir Drag Racing oyunu. Vites atarak yarışı kazanabileceğiniz oyun, genellikle reflekslerinizi ön plana çıkarıyor. Eğer oyunu indirirseniz ‘Perfect Shift’ yazdıktan sonra vites atmaya ve nitroyu akıllıca kullanamaya bakın. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0