• Anasayfa
  • Oyun
  • Hafta Sonu Playstation Plus'ın Özellikleri Bedava Olacak

Hafta Sonu Playstation Plus'ın Özellikleri Bedava Olacak

0
0
0
0
0
Hafta Sonu Playstation Plus'ın Özellikleri Bedava Olacak
Bildiğiniz üzere Playstation 4 ile birlikte Sony Playstation Network'te yeni bir sisteme gitti. Bu sistem ile birlikte Playstation Plus üyeliği olanlar Online oyun oynayamıyordu (F2P oyunlar hariç.)
Bildiğiniz üzere Playstation 4 ile birlikte Sony Playstation Network'te yeni bir sisteme gitti. Bu sistem ile birlikte Playstation Plus üyeliği olanlar Online oyun oynayamıyordu (F2P oyunlar hariç). Örneğin Killzone Shadowfall'ı satın aldınız ve Playstation Plus üyeliğiniz yok. Bu durumda oyunu online olarak oynayamıyorsunuz. Sony bu durum ile ilgili olarak çok tepki almış olsa da bugüne kadar geri adım atmadı.(Bu sistemi daha önce Xbox 360'da kullanıyorlardı)

Sony'nin duyurduğuna göre önümüzde ki haftasonu boyunca Playstation Plus'ın tüm ayrıcalıkları ücretsiz olacak. Bu kampanya 26 Eylül Cuma günü başlayacak ve 29 Eylül Pazartesi günü sona erecek. Bu da önümüzde ki hafta sonu Playstation Plus hesabınız yoksa bile oyunlarınızı Online olarak oynayabileceksiniz anlamına geliyor. Ayrıca şunuda belirmeden geçmemek gerekiyor ki Playstation Plus'ın tek avantajı Online oyun oynamak değil tabi ki bunun dışında Playstation Plus üyelerine her ay ücretsiz oyun ve daha yüksek bulut depolama alanı veriliyor. Playstation Plus ile ilgili daha fazla ayrıntıyı aşağıda yer alan bağlantıda bulabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0