Haftanın En İyi Mobil Oyunları #1

1
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #1
En iyi mobil oyunlar listemizi artık sizler için haftalık olarak yazmaya devam edeceğiz. Bu haftanın oyunlarında ise birbirinden iddialı oyunlar yer alıyor.
Sizler için hazırlamaya başladığımız mobil oyun listelerine bir yenisini daha ekleyip bundan sonra her hafta 5 oyun olmak üzere sizlere sunmaya karar verdik. Bugünden itibaren pazar günleri sizlere aktaracağımız bu yeni ve güzel oyun listelerinden eminiz memnun kalırsınız.

Ancak belirtmek gerek; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanacak. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bakalım ilk hafta olarak elimizde neler var;
 

 The Walking Dead: No Man's Land (iOS)

 

Efsane dizilerden biri olan The Walking Dead'in yeni mobil oyunu No Man's Land şu anda sadece iOS platformu için yayınlanmış güzel bir oyun Next Games yapımı olarak dikkat çekiyor. Hikaye bazlı bir rol yapma oyunu tarzındaki The Walking Dead: No Man's Land, iPad uyumlu ve tamamen ücretsiz.
 
  The Walking Dead: No Man's Land İndir [ÜCRETSİZ]

 
 

 The Martian: Bring Him Home (Android, iOS)

 

2 Ekim'de vizyona giren ve başrolde  Matt Damon'ın oynadığı Marslı filminin resmi oyunu olan The Martian: Bring Him Home, günümüzün popüler olayı haline gelen film tutmuşken oyununu yapalım furyasına dahil oluyor. Android ve iOS platformundaki bu bilim kurgu - macera tarzında geliştirilen oyun biraz ingilizce bilgisine dayanıyor. Çünkü oyunda herhangi bir aksiyon yerine astronotumuzun orada geçinmesi ve eve dönmesi için taktikler vereceğiz. Dünyada NASA'nın kendi iletişim sisteminden görüştüğümüz elemanımızın hayatı bizim elimizde.

İşin üzücü tarafı ise iOS'te 7,99TL ücreti olan oyun Apple Watch desteği desağlıyor. Ayrıca Android platformunda ise 9,09TL gibi garip bir ücreti bulunuyor.
 
  The Martian: Bring Him Home [Android: 9,09TL / iOS: 7,99TL]
 

 Mines of Mars (Android, iOS)

 

Yine bir diğer Marsı konu alan oyunumuz olan Mines of Mars'ta artık gitmeyi falan aşıp maden keşfi görevini üstleniyoruz. He m maden arayıp toplarken hem de karşımıza çıkacak uzaylılarla kapışacağımız oyun biraz daha güzel bir aksiyona ve ilerleyişe sahip. Android ve iOS platformlarında yer alan oyun özellikle reklamsız ve ücretsiz olmasıyla ön plana çıkıyor.
 
  Mines of Mars [ÜCRETSİZ]
 

 QuickBoy (Android, iOS)

 

Bir platform oyunu olan QuickBoy, Netmarble tarafından geliştirildi ve oldukça bol bol aksiyona ve eğlenceye sahip bir oyun olarak dikkatleri üzerine topladı. Ücretsiz olması da cabası olan QuickBoy zombilerinde bulunduğu çeşitli engellerimiz bulunuyor. 
 
  QuickBoy [ÜCRETSİZ]
 

 Alpacalypse (Android, iOS)

 


b-interaktive GmBH tarafından geliştirilen oyun son zamanların en ilginç oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor. Ücretsiz ve Android ile iOS platformlarında yer alan oyunda bir lamayı kontrol ederek bize doğru gelen akrobatlara tükürerek uzaklaştırıyoruz. Oldukça garip ve eğlenceli olan oyunu bir indirip denemenizde fayda var.
 
  Alpacalypse [ÜCRETSİZ]
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0