Haftanın En İyi Mobil Oyunları #2

0
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #2
En iyi mobil oyunlar listemizin ikinci haftasında da birçok kişinin beklediği ve eğlenceli oyunlar yer alıyor.
Sizler için geçen haftadan itibaren başladığımız ver her hafta devam edeceğimizi söylediğimiz "Haftanın Mobil Oyunları" listesine devam ediyoruz. Bu sefer de birbirinden eğlenceli oyunlar ve herkesin merakla beklediği oyun da bulunuyor.

Ancak geçen hafta belirttiğimiz uyarımızı tekrar etmek gerek; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanacak. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bakalım ikin hafta olarak elimizde neler var;
 

 Minecraft: Story Mode (Android, iOS)

 

Milyonlarca kişinin beklediği Minecraft Story Mode, PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360'ın ardından şimdi de Android ve iOS için yayınlandı! iOS için 12,99 TL bir fiyata sahip olan Minecraft: Story Mode'un Android versiyonu ise 13.80TL gibi bir fiyatlandırma barındırıyor. Birkaç kuruş fark bulunan platform farklarında da önemli bir değişiklik olmaması sevindirici. Fakat oyun şu anda Windows Phone için maalesef bulunmuyor.
 
  Minecraft Story Mode İndir [iOS: 12.99TL / Android: 13.80TL]
 

 Minions Paradise (Android, iOS)

 

Çılgın Hırsızlar ile sevilen ve şimdiye kadar 3 ayrı filmi çekilen Minyonların bu sefer de bir Minions Paradise adında bir mobil oyunu da bulunmakta. Tamamen ücretsiz olan oyunda minyonların tatillerini yaşamalarını sağlıyoruz. Tamamen Türkçe olan oyunda Phil'e yardım etmek oldukça eğlenceli olacaktır.
 
  Minions Paradise İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Sonic Dash 2: Sonic Boom (Android, iOS)

 

Atari oyunlarından bu yana efsanevi oyun karakteri olan süper hızlı kirpi Sonic'in yeni macerası da dikkat çekici bir oyun olarak görülmekte. Arcade türündeki oyunda sonsuz koşu gibi Sonic'i durmadan koşturtuyoruz. Ancak gittikçe eğlenceli olmaya başlayan oyun bu tarz oyunları sevenler için yeni favorileri olabilir. 
 
  Sonic Dash 2: Sonic Boom İndir [ÜCRETSİZ]
 
 

 Balls & Holes

 

Farklı bir havası olan ve oldukça başarılı bir grafiklere sahip olan Balls & Holes, rekor kırma amaçlı oyun aynı zamanda ciddi bir aksiyona sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Ücretsiz olan oyunda platform üzerinde koşarken size doğru gelen siyah objelerden kurtulmak için zıplayabilir ya da engelin boşluğundan faydalanmak için geriye doğru koşabilirsiniz.
 
  Balls & Holes İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Balloony Land (Android, iOS)

 

Yapımcısının Parlringo firması olan oyun klasik 3lü eşleştirme mantığına dayalı. Yani Candy Crush'a oldukça benzediğini söyleyebileceğimiz oyun zamanla CC serisini tokatlayabilecek kadar iddialı olmasıyla dikkat çekiyor. Balloony Land renkli bölümleri ve başarılı oyun müzikleri ile ciddi bağımlılık yaratıyor. Aynı renkteki üç balonu eşleştirerek ilerlediğiniz oyunda sınırlı miktarda hamle ile balonları temizlemeniz gerekiyor.

 
  Balloony Land İndir [ÜCRETSİZ]
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0