Haftanın En İyi Mobil Oyunları #3

1
0
0
0
0
Haftanın En İyi Mobil Oyunları #3
En iyi mobil oyunlar listemizin üçüncü haftasında da birçok kişinin seveceği, birbirinden eğlenceli ve aksiyon dolu oyunlar bulunuyor.
Sizler için iki haftadır sunmakta olduğumuz ver her hafta devam edeceğimizi söylediğimiz "Haftanın Mobil Oyunları" listesi bu hafta 3. seri ile devam ediyor. Bu sefer de birbirinden eğlenceli oyunlar ve herkesin merakla beklediği oyun da bulunuyor. (İlk hafta için buraya, ikinci hafta için buraya bakabilirsiniz)

Ancak her hafta belirttiğimiz uyarımızı tekrar etmek gerek; oyunların platformları ve fiyatlarına dikkat edilmeden listeler hazırlanacak. Yani her platformda olmayabilir ve aynı zamanda ücretli de olabilir. Bunu da listemizde belirteceğiz. Bakalım ikin hafta olarak elimizde neler var;
 

 Sniper X With Jason Statham (Android, iOS)

 

Aksiyon filimlerinin vazgeçilmez ismi olan (ve benim favori aktörlerimdendir) Jason Statham'ın yer aldığı muhteşem bir mobil oyun ile karşı karşıyayız. Adından da anlayabileceğiniz gibi Sniper kullanarak düşman avlayacağımız oyunda Scorpion adındaki terörist gruba uzaktan uzaktan yapacağımız efsane atışlarla tek tek hedef avlayacağımız oyunda "Sniper Elite" adındaki oyuna benzer kurşun takibi de bulunuyor. Oyunlar konusunda oldukça tecrübeli Glu yapımı olan oyunda Jason Statham ismini ve sesini kullanırken herhangi bir ücret koymamaları ise asıl efsane nokta. Yani oyun ücretsiz. Misss...
 
  Sniper X With Jason Statham İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Prune (Android, iOS)

 

Bu yılın en ilginç oyunlarından biri olmaya aday Prune "Ağaçlara Bir Aşk Mektubu" gibi oldukça farklı, ilginç bir sloganla yayınlandı. iOS'e kısa bir süre önce gelip Android platformunda da yeni yerini alan oyun basit bir mantık üzerine kurulan oyunda amaç ağaç yetiştirmek ve ağacı güneş alabilecek bir forma kavuşturarak çiçek açmasını sağlamak. Bu aşamada zehirlerden kurtulmak ve ağacın hızlı büyümesini sağlamak için dalları doğru bir şekilde budamanız gerekiyor. Fakat oldukça güzel olan oyunu edinebilmenin bir karşılığı var. Android'de 11.61TL fiyat etiketine sahip olan Prune, iOS'te ise 10.49TL ücrete tabii.
 
  Prune İndir [Android 11.61TL / iOS 10.49TL]
 

 Guild of Honor (Android, iOS)

 

Oldukça hoş grafiklere ve Dungeon severler için biçilmiş kaftan gibi görünen Guild of Honor adlı oyun ücretsiz olmasıyla da dikkat çekiyor. 3 ana karakteri aynı anda yöneterek girdiğimiz görevlerde karanlık taraftaki yaratıkları kesiyoruz. RPG türündeki oyunda oldukça fazla aksiyon ve eğlence bizleri bekliyor olacak.
 
  Guild of Honor İndir [ÜCRETİZ]
 

 Drill Up (Android, iOS)

 

Yine, yeni ve yeniden Ketchapp oyunu ile karşınızdayız! Bu adamlar harbiden işlerini biliyor ve Drill Up adındaki yeni oyun ile listede yer alıyorlar. Yerin dibine girdiğimiz oyunda yukarı çıkmak için sürekli kazı yapmamız gerekiyor. Ancak bu kadar basit değil, çünkü bizi takip eden ve sürekli yükselen lavlardan kaçmamız gerekli. Rekora dayalı olan klasik ketchapp serisinden olan oyunda yine bir sinir bozuculuk olacaktır. Çünkü seri olmazsanız rekor iptal :)
 
  Drill Up İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Guitar Hero Live (iOS)

 

Çıktığından bu yana PlayStation kafeleri Metallica konser alanlarına çeviren efsane oyun Guitar Hero serisi ile hepimiz efsane gitarist, baterist ve solist kesildik. Hatta eminim bu oyundan sonra gidip gitar alanlar da olmuştur ama öyle Guitar Hero'da çalmaya benzemediğini farketmişlerdir de çoktan para gitti tabii.. Neyse, oyun GH serisini son oyunu olan Guitar Hero Live'ın mobil versiyonu ve şu anda sadece iOS platformunda var. Sitesine bakılırsa Android ve Windows Phone'a gelmeyebilir. 30 Seconds to Mars, Rihanna, Amy Winehouse, Queen, Korn, Arnthrax, System of a Down, Fall out Boy, Red Hot Chili Peppers, Avril Lavigne, Imagine Dragons, Disturbed, Lamb of God, Megadeth, Paramore, Nickelback, R.E.M., P!nk, Eminem, Avenged Sevenhold, Yelawolf ve OneRepublic gibi önemli grupları ve sanatçıları içeren GHL toplamda 233 parçaya sahip ve daha yenileri eklenmeye devam edecek. Apple TV desteği de bulunan oyun iOS 8 ve üzeri sürüm ve 3.5GB gibi devasa bir yer istiyor. E bu kadar şarkı yani, kolay değil. Peki ücretli mi? Tabikide hayır!
 
  Guitar Hero Live İndir [ÜCRETSİZ]

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0