Haftaya Enerjik Başlatacak 5 Oyun

0
0
0
0
0
Hepimizin hayatında oyunların ayrı bir yeri vardır. Bu oyunlar, bazen psikolojimize etki eden durumları bile ortadan kaldırır.
Genci yaşlısı herkes ucundan kıyısından oyun oynar. Farklı formlarda tasarlanan bu oyunlar, çoğumuzun bir kanalından başarıyla girer ve oradaki yerine sonsuza kadar sağlamlaştırır. 

Çalışan veya okula giden herkesin bildiği üzere ‘pazartesi sendromu’ diye bir durum var. Bu durum bazı insanlar için gerçekten ertesi güne bile sarkabiliyor. Bu haberimizde, sizi pazartesi sendromundan kurtaracak 5 farklı oyunu araştırdık. Yaptığınız skorları bizimle paylaşmayı unutmayın. 

 

 Hello Run
Gerçekten oldukça yaratıcı bir oyun. ‘Start’ seçeneğine basarak oyuna başlıyoruz. Oyunda girdikten sonra tek yapmanız gereken ok tuşlarını kullanarak karşınıza gelen engelleri geçmek. Engelleri geçtikçe müzik coşuyor, ortam coşuyor, dolayısıyla siz de coşuyorsunuz. Buraya tıklayarak şansınızı bu eğlenceye ortak olabilirsiniz.
 

 Cube Slam
Eğlenceli bir kapışma oyunu. İsterseniz karşınıza seçeceğiniz ayıyla isterseniz de ‘arkadaşınla oyna’ seçeneğine tıklayarak gereken adımları uygulayıp sabahlara kadar arkadaşınızla (görüntülü) oynayabilirsiniz. Hastasıyım kapışmalı oyunların diyorsanız buradan hastalığınızın ilacını bulabilirsiniz.
 

 TANX
Tanklarla sağa sola giydirdiğiniz bir oyun. Sayfaya girdiğinizde, sizin gibi direkt olarak oyuna başlayan diğer insanlarla takım halinde kapışmaya başlıyorsunuz. İşin eğlenceli kısmı oyunun sürekli olarak akıyor olması. Takım ruhunuzu geliştirmeye yardımcı olan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.  
 

 Simon Says
Hafızanızı çalıştırmaya yarayan güzel bir oyun. Sayfayı açtıktan sonra webcam kullanarak oyunu oynuyoruz. Oyundaki amacınız elinizi ‘start’ yazısına götürdükten sonra Simon kardeşin bastığı notaları tekrarlamak. Ben yenerim bu adamı diyorsanız buraya buyrun.
 

 Spacerun
Oldukça kazık bir oyun. Sade tasarlanmış bir uzay gemisini ok tuşlarıyla yönlendirdiğiniz oyuna isminizi yazarak başlıyorsunuz. ‘Start’ seçeneğine tıklayıp oynayacağınız parkuru seçtikten sonra iş işten geçmiş oluyor. Gerçekten sinir bozucu ve bir o kadar da bağımlılık yaratan oyuna buradan ulaşabilirsiniz. Unutmadan, oyunu 3 boyutlu gözlük takarak da oynayabilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0