Half-Life 2 Android'e Geldi

5
1
0
0
0
Half-Life 2 Android'e Geldi
Biz Half-Life 3'ü bekleye duralım Valve bunun yerine Half-Life 2'yi Android için geliştirdi ve oyunu Google Play platformunda satışa çıkardı.
Biz Half-Life 3'ü bekleyeduralım Valve bunun yerine Half-Life 2'yi Android için geliştirdi ve oyunu Google Play platformunda satışa çıkardı. Half-Life 2'nin PC versiyonu bire bir olarak Android'e aktarılmış durumda. Üstelik oyundaki kontrollerde gerçekten başarılı bir şekilde optimize edilmiş olduğunu söyleyebiliriz. Ancak oyun yalnızca Android platformuna çıkış yaptı ve çok yüksek ihtimalle iOS platformuna çıkış yapmayacak gibi gözüküyor. Ayrıca bu konu da şunu da eklemekte fayda var ki Valve firması bir diğer başarılı oyunu olan Portal'ı da Half-Life 2 ile birlikte android için piyasaya sürmüştü. Her iki oyunun fiyatı 20,99 TL olarak belirlenmiş. Genel olarak baktığımızda her iki oyun da bu fiyatı hakketiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ancak genel olarak Android platformunda yer alan oyunların fiyatllarına baktığımızda 20.99'un biraz yüksek olduğunu kabul etmek gerekiyor. Genel olarak pek çok android kullanıcısı fiyatı yüksek olan oyunları satın almak yerine bu oyunların APK'larını indirmeyi ve bu şekilde kullanmayı tercih ediyor. Bu açıdan baktığımızda Half-Life 2 ve Portal'ın android sürümlerinin inanılmaz yüksek satış rakamlarına ulaşacağını söylemek zor Ama her halükarda Portal ve özellikle Half-Life 2 gibi efsane oyunları android platformunda da oynamak güzel olacakıtr.
 
 Half-Life 2 Android İndir

5
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
0
0
0