• Anasayfa
  • Oyun
  • Half-Life 3 Aşkı İçin Bağış Topluyorlar

Half-Life 3 Aşkı İçin Bağış Topluyorlar

0
0
0
0
0
​Half-Life 2’den sonra yıllardır 3.sünün gelmesini bekleyen oyunseverler, her geçen yıl biraz daha umutsuzluğa kapılıyor. Oyunun yıllardır gelmemesinden artık bunalma noktasına gelen Chris Salem ve Kyle Mazzei, Indiegogo’da sıradışı bir bağış projesi başlattılar.
Half-Life 2’den sonra yıllardır 3.sünün gelmesini bekleyen oyunseverler, her geçen yıl biraz daha umutsuzluğa kapılıyor. Oyunun yıllardır gelmemesinden artık bunalma noktasına gelen Chris Salem ve Kyle Mazzei ise, Indiegogo’da sıradışı bir bağış projesi başlattılar.
 
Bu proje kapsamında ikilinin 150 bin dolar gibi bir bağış toplama umudu var. Peki bu bağış sistemi nasıl olacak?
 
1-) 3 bin dolar barajı aşıldığında 300 Valve çalışanının hedef alındığı, “we want half life 3" (half-life 3 istiyoruz) yazısını okuyacağı bir Google Adword kampanyası başlatılacak.
 
2-) 9 bin dolar barajı üzerinde aynı mesajın yer aldığı bir kamyonet, Valve merkezinin yakınına doğru gelecek.


 
3-) 45 bin dolar barajı aşıldığında Gabe Newell’a benzeyen insanlar, üzerinde aynı mesajın olduğu tişörtlerle Valve merkezine sokulacak.
 
4-) 150 bin dolar toplandığında ise Valve çalışanlarıyla birlikte hayranlarının da çağırılacağı Seattle’da bir konser düzenlenecek.
 
Bu projenin bağlantısına şuradaki linkten ulaşabilirsiniz. Aşağıda, projenin geniş kitlelere yayılması için hazırlanmış olan videoyu izleyeceksiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0