• Anasayfa
  • Oyun
  • Halo 5: Guardians'ın TV Reklamına Göre Bu Sefer Düşmanımız Master Chief!

Halo 5: Guardians'ın TV Reklamına Göre Bu Sefer Düşmanımız Master Chief!

0
0
0
0
0
Halo 5: Guardians'ın TV Reklamına Göre Bu Sefer Düşmanımız Master Chief!
Microsoft'un oyun konsolu olan Xbox ailesine özgü aksiyon oyunu Halo'nun Xbox One için yeni hali olan Halo 5: Guardians için yayınlanan TV reklamına göre Master Chief ana düşman karakterimiz olarak geliyor!
Her konsolun exclusive olarak adlandırılan o konsola özel oyunları oyun sektörüne giriş yapacak yeni kullanıcılar için ana seçim unsurları olarak dikkat çekiyor. PlayStation'a baktığımızda God of War ve Gran Tourismo'yu görürken  Xbox tarafında ise Forza serisi ve tabiki Halo serisini görmekteyiz. Hatta belki de özel oyunlar klansmanında en büyük kitleye sahip olan Halo'nun ana karakteri olan Master Chief de kendine özel hayran kitlesi barındırıyor.

Halo serisini sırf Master Chief için oynayanlar bile varken Xbox One için özel olacak olan Halo 5: Guardians'ta Master Chief'in ölmüş olduğu söylentileri birçok seveni çığırından çıkartmıştı. Ancak bugün yayınlanan TV Spot, yani televizyon reklamına göre Master Chief ölmüyor. Ancak daha önceden de birçok kez dillendirildiği gibi oynayacağımız karakter de Master Chief olmayacak!
 

Yukarıda görebileceğiniz videoda en önemli detay farkledebileceğiniz üzere "The only thing worse than losing a hero, is watching him turn against us," sözünden, yani "Bir kahramanı kaybetmekten daha kötü olan tek şey onun bizim düşmanımıza dönüşmesini izlemektir" gibi bir söz söyleniyor ve ön planda Spartan Locke karakterinin olduğunu görüyoruz. Yani bu oyundaki ana tema Guardians ekibinden Locke'u kontrol ederek Master Chief'i aramak olacak. Fakat görünüşe göre aramaktan ziyade düşmanımızın Chief olduğunu göreceğiz ve onunla savaşacağız!

Hikaye olarak dolu dolu geleceği besbelli olan ve grafik kalitesi olarak mükemmel görünen Halo 5: Guardians bu ayın 27'sinde sahne alacak ve haliyle sadece Xbox One oyuncularına sunulacak. Bakalım bizlere neler sunacak.. Gerçekten merak ediyoruz.

Ayrıca aşağıdan da Halo 5 için giriş sinematiğini de görebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0