• Anasayfa
  • Oyun
  • Halo 5 Guardians'a Ait 2 Yeni Oynanış Videosu Geldi!

Halo 5 Guardians'a Ait 2 Yeni Oynanış Videosu Geldi!

0
0
0
0
0
Xbox'a özel olarak çıkan ve Xbox denilince akla gelen Halo serisinin son oyunu Halo 5: Guardians'a ait 1 demo, 1 de Warzone multiplayer videosu geldi.
Microsoft'un oyun konsolu olan Xbox'ta en çok satın alınan ve en sevilen oyunlardan biri olan Halo, Xbox oyuncularının aşığı oldukları seriye Halo 5: Guardians ile devam ediyor.

Xbox One ile müthiş bir deneyim yaşatacağa benzeyen Halo 5: Guardians'ta 343 Industries'in yeni oyun motoru ile beraber sadece Xbox One için özel olacak olan oyunda Komutan Locke ve beraberindeki dört kişi ile kayıp olan efsanemiz Master Chief'i aramaya koyulacağız. Tabiki bu da hiç de kolay olmayacak.En iyi Halo oyunu olmaya aday olan Halo 5'te dinamikler ve oynanış oldukça geliştirilmiş görünüyor. Özellikle karmaşa olduğu anlarda cesurca kendimiz atlaıp işi çözmek yerine biz geride kalıp ekibimize emir verebileceğimiz oyun özellikle Warzone çoklu oyuncuda birçok yenilik getirecek.
 

E3 2015 etkinliğinde yayınlanan 2 farklı video ile gündeme gelen Halo 5: Guardians 27 Ekim 2015 tarihinde Xbox One kullanıcılarına sunulacak. Yukarıda görmüş olduğunuz Campaign modunun demo oyununda daha detaylı olarak anlayabileceğiniz Halo 5: Guardians zevk olarak da en iyi campaing modu olacağı söylendi.
 

Bu videoda ise 15 dakikalık Warzorne multiplayer oynanışını görebilirsiniz."Escape from A.R.C" bölümünde geçen oyunda haritanın gerçekten büyütüldüğü de net bir şekilde görülüyor. Puan kazandıkça ve seviye atladıkça alabildiğiniz yeni silahlar ile daha da heyecan verici hale gelen mp modunda birçok silah kullanılarak oyunda ne gibi silahlar kullanacağımız ve nasıl oldukları da gösterilmiş.

Halo 5: Guardians hakkında merak ettiğiniz detaylara buradan görebilir ve ön sipariş olarak satın alabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0