• Anasayfa
  • Oyun
  • Parıltılı Halo Master Chief Kaskı Açık Arttırmaya Sunuldu

Parıltılı Halo Master Chief Kaskı Açık Arttırmaya Sunuldu

0
0
0
0
0
Lüks telefonlar ve diğer elektronik cihazların bir şekilde elmaslar ve diğer kristaller ile kaplandığına şahit oldum ancak bu biraz ayıp olmuş. Halo fanatikleri için güzel bir haberimiz var. Halo'nun kristal işlemeli kaskı sizleri bekliyor.
Halo Master Chief Swarovski Helmet açık artırmada, kar amacı gütmeyen ve çocuklara hayati risklerde tıbbi durumlar ile ilgili deneyim düzenlemeleri yapan Make-A-Wish vakfına bağış amaçlı satışa sunuluyor. Peki bu görkemli tasarım kimlere ait? Beyoncé ve Gisele Bündchen gibi tanınmış isimlerle daha önce çalışmış Avustralyalı tasarımcı Jenny Manik Mercian ve Tayvanlı bir kostüm oyuncusu olan takma adıyla Braid Clarke. Bu artırmaya katılım için fazla miktarda paraya ihtiyaç olacağı kesin görünüyor.

27 Ekim'de satışa çıkan Halo 5: Guardians belki de serinin unutulmaz karakteri Master Chief'in teşrif ettiği son oyun olabilir. Geçtiğimiz hafta ilk inceleme puanları yayınlanan oyun pek çok site ve yazar tarafından serinin en iyisi olarak görülüyor. Xbox One'a özel olarak piyasada olan oyundan önceki uzun ve güzel hikayeyi kaçırmamak için Halo: Master Chief Collection adında bir de eski oyunların toplaması mevcut.Hsu Chia-Hao tarafından tasarlanan Master Chief kaskı, 510 dolara satışa sunulmuş durumda. Bunu alan ne yapar bilmiyorum ancak rafa konulacak gibi bile değil. Tasarımcının belirttiğine göre kast üzerinde 25bin adet kristal var ve kask yaklaşık 5 kilo. Tüm ülkelere de kargo olanağı sunulmuş. Teşekkür mü etsem bilemedim. Yine de bu çirkin şeyin bir amacı var: Bağış. Satıştan elde edilen gelir, “Make-A-Wish” derneğine gidecek.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0