Halo 5 Ne Zaman Çıkacak?

0
0
0
0
0
Halo 5 Ne Zaman Çıkacak?
FPS türünün en başarılı oyunlarından biri olan Halo serisinin yeni oyunu ile ilgili söylentiler artık daha ciddi bir hal almaya başladı. Microsft'un kendi platformlarına özel olarak geliştirdiği Halo serisinin yeni bir oyunu ile ilgili söylentiler Xbox One'ın çıkması ile birlikte daha da fazlalaşmıştı
FPS türünün en başarılı oyunlarından biri olan Halo serisinin yeni oyunu ile ilgili söylentiler artık daha ciddi bir hal almaya başladı. Microsft'un kendi platformlarına özel olarak geliştirdiği Halo serisinin yeni bir oyunu ile ilgili söylentiler Xbox One'ın çıkması ile birlikte daha da artmıştı. Tahmin edileceği üzere Microsoft yeni nesil oyun konsoluna özel olarak yeni bir Halo oyunu geliştirmek istiyor. Hal böyle olunca çoğu Xbox One kullanıcısı Halo'nun yeni oyununu merakla bekler oldu.Bugüne kadar resmi bir açıklama gelmiş olmasa da Microsoft'un bu oyunu kesin olarak geliştirdiğini biliyoruz.

Bu konu ile ilgili olarak ilk somut olay Xbox dergisinin kapak resimi ile birlikte ortaya çıktı. Xbox'ın Mart ayı içerisinde çıkacak olan dergi kapağınıda Halo 5'in bu yıl içerisinde çıkacağı ile ilgili bir yazı bulunuyor. Bununla birlikte yakın bir zaman içerisinde Microsoft tarafından resmi bir açıklama hatta bir kaç ay sonra Halo 5'in oynanış videoları veya oyun içi görsellerini paylaşmasını bekliyoruz.

Bakalım yeni nesilin ilk Halo oyunu nasıl olacak?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0