• Anasayfa
  • Oyun
  • Xbox One Kullanıcılarının Merakla Beklediği Halo 5 Guardians Ön Siparişte

Xbox One Kullanıcılarının Merakla Beklediği Halo 5 Guardians Ön Siparişte

0
0
0
0
0
Microsoft’un ve Xbox kullanıcılarının gözbebeği Halo serisi, Halo 5: Guardians isimli yeni bölümü ile önümüzdeki senenin sonunda oyuncuların beğenisine sunulacak.
Geçtiğimiz E3'te, Microsoft tarafından Xbox One platformu için geliştirilen yeni bir Halo oyunu gösterilmişti. Ancak bu yapım hakkında elimizde kısa bir teaser videosundan başka hiçbir şey yoktu. Herkesle merakla bekliyordu ve o merak artık giderildi. Oyunumuzun adı Halo 5: Guardians ve Xbox One için özel olarak geliştirilmekte. Ayrıca oyun 2015 yılının sonbahar aylarında piyasaya çıkacak.. Halo 5: Guardians'ı geliştiren ekip 343 Industries, yapım hakkında ''Halo 5: Guardians gerçekten çok büyük bir proje. Aynı zamanda Xbox One'ın gelişimi için de çok değerli bir proje'' açıklamasını yaptı.Halo 5: Guardians oyunu 2016 yılında çıkması beklenen Xbox One oyunlarının arasında şüphesiz en çok heyecan vereni olacak. Microsoft’un da yer aldığı bir kurgu ve canlandırma ekibi ile hazırlanan oyunla ilgili ilk trailer yayınlandı. Buyrun ilk önce o trailer’i izleyelim:
 


Halo 5: Guardians yerel splitscreen olmadan oyuncuların beğenisine sunulacak. Sizin için bir sorun mudur bilemiyoruz ama Xbox'ın başkanı Phil Spencer'a göre oyuncular zaten bu özelliği artık umursamıyorlar.

Sonbahar aylarında çıkacak oyunlar arasında dört gözle beklenenler bir tanesi olan Halo 5: Guardians oyunu için bugün yeni bir video daha yayınlandı. Daha önce yayınlanan ilk reklamın devamı niteliğinde olan video, gerçek anlamda başarılı."Death" ismiyle yayınlanan ilk reklamda, ünlü karakterimiz Master Chief'e dair bilgiler ediniyorduk. Yayınlanan yeni videoda ise olayların nasıl geliştiğini görebiliyoruz. 27 Ekim tarihinde Xbox One için yayınlanacak olan Halo 5 için yayınlanan o videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

Yayınlanan bu yeni televizyon reklamı, Master Chief ve Spartan Locke'u karşı karşıya getirecek olan hikayenin daha da derinliklerine inmemize olanak tanıyor. Daha önceden yayınlanan bir başka televizyon reklamında, Master Chief ile ilgili hikayenin Halo 5 ile kesin olarak bittiği dile getirilmişti, ama görünen o ki pek de kesin olarak bitmemiş.

Bu yeni reklam videosunda ise Spartan Locke ve Fireteam Osiris takımın geri kalanının Master Chief'i yakalamak için gönderildiğine tanık oluyorken, "Bir kahramanı kaybetmek daha kötü olan tek şey, bize düşman oluşunu izlemektir." cümlesi de dikkatimizden kaçmıyor.

Anlaşılan o ki Halo 5: Guardians'ta işler epey kızışacak, ortalık da epey karışacak.Yapımcı 343 Industries, Halo 5: Guardians beta için yeni haritalarını tanıttı. İlk harita Orion, asimetrik bir harita olarak iki adet savunulabilir kuleye sahip olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu harita Energy Sword, Hyrda MLRS ve Sniper Rifle gibi birçok güçlü silah çeşidine sahip.İkinci harita ise Pegasus adında olacak. Harita oyunculara uzak mesafeli silahlar için yeterli ödülü verecek kadar uzun görüş alanına sahip. Bu haritadaki güç silahları ise Roketatar ve Light Rifle olacak.343 Industries, paylaştığı yeni görsellerle Halo 5'te bulunacak olan araçların üzerinde yapılan estetik değişimi oyuncuların beğenisine sundu.Yayımlanan görsellerdeki
araçlar Ghost, Banshee, Wraith ve Phantom'un yenilenmiş halleri oluyorlar.Halo 5: Guardians, 27 Ekim'de Xbox One oyuncuları ile buluşacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0